Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok rajta lovagolni?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta lovagolni?!

Figyelt kérdés

Alacsony cagyok és az új páromnak szélesebb a csípoje mint az előzőnek.

Lovaglásnal nem tudok úgy mozogni , mert túl nagy "terpeszben" kell lennem.

Pedig imádok lovagolni és jó is vagyok benne állítólag.

Ilyen helyzetben mi lehet a megoldás.

Nagyon nem érzem magam így aktívnak a szexben.


2017. aug. 12. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Goggolva lovagolj.

Ha "jó" vgy benne akkor megoldanád, ez csak kamu duma volt hogy jó vagy benne hogy megint csináld.

2017. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy az exemnek nagyon jó volt ahogy csináltam.
2017. aug. 12. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát jó de 2 sorból 3-om az exedről szól, szerintem vele vagy még elfoglalva, mindenkivel más a sze, ha nem jön be vele akkor cserélj, vagy menj vissza az exedhez.
2017. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az első nőm után en is csodálkoztam hogy a második totál eltérően működik. Adaptálodni kell az új testhez, új preferenciákhoz.


Ha ragaszkodsz a lovaglashoz, nyujts, h ne legyen kellemetlen a szeles terpesz.

2017. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csináljátok ülő helyzetben, vagy tegyél két párnát a térdeid alá.

Vagy mittudomén.

2017. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aránylag keskeny a csípőm. Lovagolj rajtam. :p

31/f

2017. aug. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erika.Csavaros ***** válasza:
Millió formája van annak hogy bele tudjál ülni és lovagolni. Említették itt a guggolásos módszert,de beletudsz ülni a pasinak háttal is és előre dőlve tolod magad a hímtagba,ez még izgatja is a pasikat hisz látják ahogy ki-be járnak benned,de bele tudsz ülni úgyis háttal hogy a párod hanyatt fekszik kicsit terpeszt te pedig háttal ülsz bele úgy hogy a két lábad közt van a pasi egyik lába,nem csak a "klasszikus lovagló" póz létezik.Engedd el magad és ne görcsölj.
2017. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!