Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány eleget maszturbál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány eleget maszturbál, akkor az első szex se fog fájni neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel vibrátorral maszturbál és az első alkalomra már ki van annyira tágulva és a szűzhártya is át van szakadva?

2017. aug. 13. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát, szerintem ez attól is függ, hogy mekkora a partner farka. Ha nem nagy, akkor lehet, hogy nem fáj, csak kicsit feszít, mert már jól el tud lazulni a lány.
2017. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
ne akard mindenaron meguszni a fajdalmat, meg atszakitani a sajat szuzhartyadat.. mas lany is kibirja elso par alkalomnal, azert nem olyan durva fajdalom az, mint ahogy itt pl olvashatod. a szex ezzel jar, majd megszokod, meg idovel jobb lesz
2017. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Függ a pasi méretétől és persze attól is, hogy mennyire lazult el.
2017. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Srác vagyok ezért értek ehhez "ennyire"
2017. aug. 13. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy eleget? Ez egyén függő! Kinek több, kinek kevesebb! Naponta, hetente?
2017. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlenül ujjazza magát. Ha szűz valószínűleg vibrátora sincs.

Persze, lehet az ellenkezője is, csak arra szeretnék rávilágítani, hogy a legtöbb lány csak a csiklóját izgatja.


Esetleg annyiból lehet előnyösebb a sok masztizás, hogy ismeri a saját testét, első szex előtt már tisztában lesz vele, hogy mi a jó neki.

2017. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem sok szűz lányt találsz, aki vibrátorral maszturbál!

Aki vibrátorral maszturbál, annak már rég átszakadt a szűzhártyája, nyilván teljesen el tud lazulni, élvezi a dolgot, tehát a rendes együttlét egy hús vér pasival se lesz neki nagy dolog.

De aki csak a kezét, az ujjait használja, annál teljesen mindegy, napi szinten is maszturbálhat, bizony lehet fájdalmas az együttlét. Én már 4-5 éve maszturbáltam, az utolsó 2 évben heti szinten, mielőtt elveszítettem a szüzességemet, és bizony nem volt egyáltalán kellemes az első együttlét, bizony fájdalmas volt. Nem haltam bele természetesen.

2017. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Én még szűz vagyok, de dildót használok. Mielőtt elkezdtem volna, az ujjaimmal szakítottam át a szűzhártyámat. Persze nem direkt erre játszottam :D

A dildóm 16 cm hosszú és kb. 4 cm átmérőjű, azért ez annyira nem kicsi. De ha fájna az első, se bánnám, ennyit ki lehet bírni. 19L

2018. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek fáj, van akinek nem. Minél jobban fel kell a lányt izgatni, nem szabad elsietnui, stb.
2018. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A "sima" maszturbáció nem baj, legalább megismeri a testét.

A vibrátoros dolog már más tészta, mert könnyen hozzászokhat, és nem lesz kielégítő neki egy húsvér pénisz, pláne, hogy előtte sosem tapasztalta meg, hogy milyen.

Ráadásul lehet, hogy fizikailag "kitágult" már, de azért éles helyzetben ugyanúgy zavarban lehet, és ha emiatt nem tud ellazulni kellőképpen, akkor fájdalmas lesz neki az együttlét.

2018. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!