Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány eleget maszturbál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány eleget maszturbál, akkor az első szex se fog fájni neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel vibrátorral maszturbál és az első alkalomra már ki van annyira tágulva és a szűzhártya is át van szakadva?

2017. aug. 13. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
én rendszeresen masztiztam előtte (két ujj + ő is csinálta ujjal), de mivel barátomnak nagy a farka, elsőre nehezen ment be, és lassan. Nagyon figyelt rám, úgyhogy fájni viszont nem igazán fájt, inkább csak erősen feszítő érzés volt. Nyilván sokkal jobban fájt volna, ha előtte semmi nem járt volna odabent,úgyhogy el tudom képzelni, hogy az olyan lányoknak nem fájdalmas, akik maguknak elvették a szüzességüket vibrátorral.
2018. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
utolsó vagyok : miért is lettem lepontozva? ezt tapasztaltam, és teljesen logikus, amit írtam -_-
2018. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!