Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüleivel élő férfinak lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleivel élő férfinak lehet nővel alkalmi kapcsolata?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, apám is így volt
2017. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nap kérdése.Köszönjök neked!


Áruld már el,hogy mégis milyen összefüggés van az otthon lakás és a szexkapcsolat között?

2017. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2017. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

A kettőnek mi köze egymáshoz?

Nekem is volt szexkapcsolatom régen egy pasival, aki együtt élt a szüleivel. Na és akkor mi van? Reggel összefutottam a szülőkkel, megkérdezték, hogy kérek-e kávét, aztán gondolom a srác elmagyarázta otthon, hogy semmi komoly, csak találkozgatunk.

2017. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,dehogyis!
2017. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van saját szobád? Van rajta ajtó? Zár is van az ajtón? Kulcs is van a zárban? Be is tudod vele zárni az ajtót?

Egyéb kérdés? Max. szólj mindig a lánynak, amikor hazaviszed, hogy halkan mozogjon, amíg beértek a szobádba, mert a szülők már lehet, hogy alszanak.

2018. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de igen, lehet én értem valamennyire a helyzetedet

Szerintem úgy vagy vele,hogy mi köze van másnak ahhoz,hogy te most éppen kivel dugsz, hiába szülő az az illető

De fogalmam sincsen,hogy miért ne lehetne

A kérdést kifejthetted volna bővebben

2018. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Drazicc ***** válasza:
62%
Nekem például soha nem engedték meg, hogy olyan lányt hozzak haza akit aznap ismertem meg. Csak akkor ha komoly kapcsolatban voltam. Szívás volt mer többször is előfordult, hogy nem tudtam fölvinni akár randi után akár buli után. El is költöztem hamar (20 évesen). Szüleim azt mondták hogy azért mert nem akarják ,hogy eltűnjön valami otthonról. Ez a sztori azért sántított mert haverokat mindig engedtek áthozni.
2018. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Az attól is függ, hány éves a fiú / férfi! Tizenévesen, ha csajt visz fel a srác, akkor talán attól tarthatnak a szülők, hogy nagyon korán kezdi a szexet. Még ne igazán hozzon alkalmi partnert. Tartós kapcsolat esetén a fiatalokkal is elnézőbbek a szülők.

Egy kb. 25 év feletti férfi estében már tolerálnia kell a szülőnek, hogy saját élete van. Azt szülőt, aki ezt nem érti meg, nem lehet rávenni a nyitottabb gondolkodásra. Ebben az esetben mielőbb el kell költözni otthonról.

Ha viszont a szülők megértők, a lakás körülményei is megfelelők (eléggé elszeparáltan tudnak kettesben lenni a faitalok), akkor nincs semmi kivetnivaló a helyzetben.

Nagyon sokan élnek több generációs életet. Csak a mai világban (főként a nagyvárosokban) divat a teljes különköltözése a generációknak.

(Nem mindenki engedheti meg magának anyagilag a különköltözést vagy a hotelek használatát randizásra.)


Olykor nem is szülőkkel van a probléma, hanem a nővel, aki kellemetlenül érzi magát, ha nem csak kettesben vannak a lakásban / házban partnerével. Ezt is meglehet érteni! De a nőnek is tolerálnia kellene a férfi helyzetét. Nem szabadna azért lerázni egy férfit, mert nincs saját külön lakása, háza!


Még egy ötlet: ha a szülők dolgoznak és nem egész nap otthon tartózkodó nyugdíjasok, akkor meglehet próbálni a szabad órákra koncentrálni a randikat. De ajánlom, ebben az esetben jelezni kell a szülők felé, hogy ne érjenek haza váratlanul!


Az őszinteség kifizetődő lehet. Ha a nőnek elmondod, milyen élethelyzetben vagy, nagy esélye van, hogy megérti.

De nem árt rákérdezni, nála, milyen lehetőség van esetleg.

2018. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy férfi manapság 25 év felett a szüleivel lakik, akkor nem hogy alkalmi, de semmilyen kapcsolata nem lehet, mert egy életképtelen lúzernek van elkönyvelve azonnal.


Én egyedül lakom albérletben, mégis kaptam már nem is egy olyan megjegyzést nőktől, hogy miért nem saját lakás? Ennyi idősen az a minimum...


30/F

2018. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!