Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal helyes fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal helyes fiúnak nincs kapcsolata, akkor biztos egyéjszakások vannak?

Figyelt kérdés

Vagy lehet olyan hogy hosszabb ideig nincs semmi, mert nem igényli?

Elég neki mondjuk a baráti társaság vagy hobbi stb. Vagy mi lehet még?



2017. jún. 20. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Hosszabb idő alatt éveket értek.
2017. jún. 20. 11:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak túl helyes ahhoz, hogy ma egy nőt kapjon. :P
2017. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy állandó szexpartnere van.
2017. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy még szűz, nekem is van egy ilyen ismerősöm.
2017. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egy fiatal helyes fiúról tudok, aki még nem találta meg a tökeit, azaz fél csajozni. Fél a kudarctól, a pofára eséstől.
2017. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem el voltak ájulva a lányok gimiben is, sportoltok, helyesnek, jóképűnek, jó srácnak gondolnak a legtöbben. Persze,van akinek nem tetszek, ez van.


Nos, az én történetem az, hogy 18 évesen mertem először közeledni egy lányhoz, addig hiába lehetett volna 10-20 kapcsolatra (akár csak alkalmi) lehetőségem az évek alatt, féltem. Nem voltam elég érett. Főleg, hogy én nem hittem el magamról sosem, hogy jól nézek ki! :) Amit ki akarok nyögni, hogy lehet még egyáltalán nem volt és most sincs se párkapcsolata, se szexkapcsolata, mert lehet tart még az egésztől és lehet abszolút nem is igényli ez okból.


20/F

2017. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!