Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy idén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy idén szinte minden férfi, akivel barátkozom, végül azt akarja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amíg be nem töltöttem a harmincat, észre se vettek, meg amúgy sem voltak férfi barátaim. Most meg hirtelen egy csomó lett, tényleg jó társaság mind, akár hónapokon át csak dumálgatunk, összejárunk (sose viselkedem kihívóan, nem is öltözöm úgy), és végül kiderül, hogy vagy belém zúgtak, vagy meg akarnak dugni, vagy mindkettő. Pedig ugyanolyan vagyok, mint eddig.
2017. aug. 15. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Beértél. ;)
2017. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szar az élet...
2017. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A " meg akarnak dugni" nem jó opció. Viszont ha beléd zúgnak, nem lenne baj, ha kölcsönös lenne. Egyszer hátha kölcsönös lesz.

Én biztos nem "akarnálak megdugni", de lenne helyette más jó ötletem. :D

2017. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a férfi és nő közös programja általában a dugás. Nem tudom mit kell ezen meglepődni.
2017. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik se jó opció, mivel foglalt vagyok, csak most munka miatt fél évet külön töltünk.
2017. aug. 15. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:

A női barátságnak semmi értelme.

Egy nővel szexelünk vagy együttélünk, esetleg mindkettő.

2017. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De végül is mit vártál?Meg aztán harminc fele nem lesz semmi bajod egy kis dologtól,ez benne van a barátságban.Nem vagy tizenéves,hogy barátkozzál csak úgy...
2017. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te olyan csaj vagy aki harminc folott lett no. Addig szurkekiseger voltal. Most kezdtel sugarozni erotikat van ilyen.

Csak egy tipp: esetleg olyan szexi szeplos csaj vagy? Netan voros? Kis, hegyes mellekkel?

2017. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted szex nélkül van értelme férfinak nővel barátkoznia? Még ha haver csajával mókázunk, abban is van egy kis erotika.
2017. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha eddig észre se vettek és férfi barátaid sem voltak, hogy lett hirtelen egyből párod.
2017. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!