Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha férfi létemre nővel barátko...

Ha férfi létemre nővel barátkozom, és kiemelem, hogy csak barátságról lehet szó, akkor ez milyen hatást vált ki általában?

Figyelt kérdés
Belső, nem közölt hatásra gondolok, amiket magam nem tudok megfigyelni. Mit gondolnak erről?
2014. nov. 8. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig azt gondolom hogy hazudik. Eddig igazam volt mindig.
2014. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják nõ és férfi között nem lehet barátság, van benne valami!
2014. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én személy szerint örülnék ilyen barátnak. Nő létemre sokkal jobban kijövök férfiakkal, amit a környezet furának is tart. Persze részemről nehezebb így barátkozni, mivel az esetek 98%-a csak meg akar kapni egy éjszakára.

Tapasztalatom szerint nagyon ritka az olyan ember, mint te is.

2014. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, én is így vagyok. Hozzátenném, hogy én kiábrándultam a nőkből és a kapcsolatokból 3 évvel ezelőtt, szóval max baráti/ismerősi szintig jutok.


Hogy ez mit vált ki belőlük? Nem tudom, nem vagyok gondolatolvasó, meg kicsit se érdekel!



25F

2014. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nagyon nem jövök be neki (sehogy), és távol akar maradni tőlem.
2014. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tapasztaltabbja nem fog neked hinni.Csak ha tudja,hogy senkinek sem kell,mert ronda.
2014. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Nemrég volt egy férfi akivel napi szinten találkoztam. Bírtam nagyon, de a rossz párkapcsolatom miatt lehet picivel túl gondoltam a vele való barátságot.

Ha kerek perec megmondta volna hogy csak barátság, rosszul esett volna.

Defektesnek éreztem volna magam, hogy tőlem irtóznak a pasik.

Másrészt arra is gondoltam volna hogy lehet hogy éreztettem vele a közeledésemet.

2014. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom, tök jól megvagyunk. Testvérem(fiú) és az én közös barátom. Nem értem, miért mondja mindenki, hogy ilyen nem lehet.
2014. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!