Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy a strandon, vízparton, szaunában vagy szoliban felizgultatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 12:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Strandon már volt, nem is kicsit, kellett egy hideg zuhany, hogy lenyugodjak.
2017. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%
Ha a párom is ott volt,persze.
2017. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Ohh, bocsánat, látom hibát követtem el.


A PÁROMRA! izgultam fel ennyire, de mi másokkal ellentétben, nem szoktunk nyilvános helyen egymásnak esni, főleg olyan helyen nem, ahol gyerekek is lehetnek és megláthatnak.


#1

2017. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
3-as nyugi itt már azzal hibát követsz el, ha valamihez hozzászólsz, mert kapásból 20 privit kapsz :D
2017. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Van, amikor átfut az agyamon ez-az, de olyan igazán erősen csak egyszer izgultam fel, amikor az akkori párom kente be a hátam a fenekem és a lábaim. Közben pedig ilyen vicces bókokat mondott és puszilgatta az arcom meg a vállamat.

azóta strandon nem volt ilyen erős vágyam a szex iránt

2017. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

én is tapasztaltam, hogy a barátnőm jópár alkalommal felizgult rám...

medencében, szaunában, gőzfürdőben stb...

pedig visszafogott csajszi :)

2017. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ilyesmire csak a fiúk képesek... komolyan erre recskázol vagy mi? :D Mi abban olyan hihetetlen hogy egy lány is akarhatja a szexet vagy épp szexuálisan izgathat egy pasi teste...
2017. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom lányok..! Hagyjátok már ezt a k*baszott flegmázást, ha nem akarsz válaszolni nem válaszolsz, de akkor ne itt flegmázz hanem húzz a p*csába.
2017. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
37%

Rosszul esik az igazság?


Igazad van, hülyébbnél hülyébb kérdésekkel nincs baj, mikor 22-jére is megkérdezik, tényleg csináljuk zuhanyrózsával, vagy épp párnával, vagy izgató tud lenni ez vagy az....


De msot komolyan akkor mi a bánatért születnek ezek a kérdések, mást nem tudok elképzelni, mint hogy egy pasi erre élvez, mert olyan kérdések vannak, amikre tök egyértelműek a válaszok, de gondolom az kell, hogy ezt le is írja valaki neki(k).

2017. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%

Volt hát! Amikor a pasimmal voltam....

Aztán elvonultunk egy zárható őltözőbe. 😉

Kuvaa jó volt 😊

2017. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!