Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan akinek izgatja a fantáziáját olyan, hogy vízparton szeretkezzen és közben mások meglessék? Esetleg leskelődő férfiak nézzék közben? Viszont a párotoknak nem meritek elővezetni, vagy ő hallani sem akar róla?

Figyelt kérdés

#Nyilvános-sex.
2017. júl. 19. 05:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki szeret fantáziálni az írjon nekem lányok, hölgyek :) 28F
2017. júl. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon izgató és romatikus vízparton csinálni. Csak hangyák ne jöjjenek. A párom is benne van. Direkten nem csinájuk mások előtt, de izgis hogy megleshetnek.
2017. júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem árt vigyázni, mert ha valaki meglátja vannak akik féltékenységből vagy rosszindulatból, feljelentenek közszeméremsértésért!
2017. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szoktam ilyet 36/F
2017. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A vízparti szex izgat és a lebukás veszélye is, de hogy valaki direkt ott álljon én nézzen az nem meg azért az se lenne jó ha valaki feljelentene.
2017. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi egy tóparton csináltuk egyik spanommel. Videoztunk is..
2017. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egy hajón csinálnám. Amikor lemegy a nap és eseteledik. Ahol csak a barátommal vagyok és levetkőzünk aztán egymásnak esünk és a szeretkezés után beugrunk a vízbe (meztelenül) ahol kicsit mókázunk, de ha nem ér le a lábam akkor csak úgy mennék a vízbe,hogy kapaszkodhatnék a barátomba - a kezemet a nyakába kulcsolhatom vagy a hátára csimpaszkodok vagy nem tudom..


19/L

2017. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es.... És ekkor egy szikla mögül feltunik egy hajó tele fényképező turistaval
2017. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem fantáziálok csinálom heti szinten és olyan is volt hogy beállt egy pár és egy férfi és már feljelentettek de nem lett belőle semmi baj csak pénz bírság vagy strandoló helyre már nem mehetünk.
2017. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora szemét már hogy előbb vegignezi a műsort aztán feljelent
2017. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!