Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostituált foglalkozású...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituált foglalkozású nőnek lesz e valaha családja? Eszébe jut e ez a szó egyáltalán benne, hogy egyszer anya szeretne lenni?

Figyelt kérdés
A prostikat is elveszi valaki egyszer feleségül ?

2017. aug. 17. 07:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező Páromnak semmi panasza.

És tudja az elő életemet Ő is vendég volt.

Nem nics szét kefélve a nunim nem nem vagyok tág

Nincs nemibetegségem

Nem csináltam sokáig csak néhány hónapig.

Ha van kérdésed írj nyugodtan

2017. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező és amelyik nem pénzért csinálja tehát Nem prosti csak a fél város Felpróbálta az árbócra az már jó? Akkor nem jutna eszedbe hogy mennyi pasi járt a nuncusába?
2017. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én kitudom szűrni rám nem vonatkozik a kérdésed:) Inkább a kérdésemmel foglalkozzatok ne velem:D
2017. aug. 17. 12:21
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz te ki szűrni? Ránézésre?

Ugyan menjél már. Rengeteg olyan lány van aki szép ,nem ribizlis. De még is átment a nuniján egy focicsapat .

És megsem mondanád.

Szóval ez ki tudom szűrni szöveg eléggé gáz

2017. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ránézésre nem. Megismerésnél már igen. Ha itt valami nem stimmel akkor heló van. Azt sem lehet kiszűrni igazából ránézésre sem,hogy szűz e valaki vagy sem. Igazából azt csak akkor lehet megmondani,hogy ha megkérdezed.
2017. aug. 17. 13:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor a jó mikor egyedülálló vagy és éled a kis életedet egymagad. Megvagy a kis világodban aztán ennyi. Én is ezt csinálom. Nem csajozom aztán ennyi. Nincs kapcsolat nincs féltékenység !
2017. aug. 17. 13:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Csomó prostinak van gyereke meg családja.
2017. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 ezt nem tudtam még nem is gondoltam volna !
2017. aug. 19. 09:31
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 17-esnek teljesen igaza van.

25 évvel ezelőtt elég sokat bicikliztem országutakon. Az ott dolgozó lányokkal néha beszélgetésbe is elegyedtünk. Legtöbbjüket a férjük küldte ki naponta dolgozni. Elveri, ha nem hozza a normát és közben elvárja, hogy csak vele (mármint a férjjel) élvezze a szexet. Van gyerek is, panelben laknak és a szomszédságnak lövése sincs, miből élnek. Hogy mi lesz a szerencsétlen gyerekből ilyen környezetben - eszem sincs...


De ismerek ex-lányt is, aki 12 esztendeje remekül él férjével. Gyerek nincs, bár már tervezik. Biológiai oka nem volt, hogy ne legyen, csak épp így alakult a dolog.

A férj tudja, sőt Ő "mentette ki" a szakma karmaiból, ami elég ritkaság.

A szex a csajt amúgy nemigen érdekli, de ettől elvan az ágyban a párjával. Elmondása szerint kiélte azt az életszakaszát, most inkább emberi melegségre, rendezett otthonra és egy megbízható társra vágyik amit meg is kapott partnerében. A szex ehhez szükséges bizonyos mértékig, de ha holnaptól a párja impotenssé válna, nyilván sajnálná hisz szereti, de személy szerint neki egyszerűbb lenne az élete, egy szükségszerű kötelességgel kevesebb. - Gyereket akár örökbe fogadni is hajlandó volna ez esetben... A férj jó barátom. Látszik, hogy nagyon szereti ezt a lányt, aki viszontszereti őt.


Vagy van pl. egy gyerekkori barátnőm. Egy időben (18..22 éves kora közt) csinált mindenfélét, így kamionos parkolóban is szupportálta a vendégeket. Egyszer kifogott valami erőszakos török kamionost, aki elég rendesen helyben hagyta. Akkor döntötte el, hogy életmódot vált. Azóta van egy 16 éves kamasz fia. Férje is volt, de jelenleg elvált. Fia, exférje semmiről se tud persze.

A csaj nagyon vagány, vállalkozó lett.

Elmesélte, hogy ha az élet úgy hozza lazán bevállal egy menetet egy oda-vissza szimpatikus ügyféllel, amennyiben az az üzletkötést előremozdítja.


Mielőtt valaki elítélné érte, van másik barátnőm aki sose volt hivatásos, mégis szintén bevállal ilyesmit.


Akkor ismerek fősulis lányokat, akik az albérleti költséget és a suli alatti megélhetést "szexuális diákmunkával" oldották meg. Ha úgy nézed, 4 évet átkeffintettek, nem is akárhogy. :)

Ennek ellenére egytől egyig ma kiváló családanya. Van amelyik elvált persze, de az arány nem rosszabb náluk sem, mint akármelyik családban...


Ilyen is van, az élet nagyon változatos. :)


Innen nézve nem is igazán értem a kérdést, hogy milyen indíttatásból jutott eszedbe, hogy a legősibb szakma esetén nincs szakmaváltás, átképzés, vagy mint a fősulis csajoknál alkalmi munkás... :)))

Mert ez is csak egy szakma, legfeljebb manapság nem túl megbecsült.

2017. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!