Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Elítélendő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Elítélendő ha egy férfi prostival veszítette el szüzességét? És az ha valaha fizetett prostinak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy? Ki tudja meg?
2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az?
2015. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, annyira nem is érdekel. De ha velem van, akkor CSAK velem legyen.
2015. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, részemről mélyen elítélem.
2015. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélendő el, egészen addig amíg el nem mondod bárki nőnek is :D


Ha elmondod egyszer is, akkor véged. Gyakorlatilag levágatod magad mint egy visító disznót.

2015. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál, amit akar, viszont én sosem mennék el prostihoz, annak ellenére, hogy 28 évesen is szűz vagyok, de inkább maradok az, mintsem prostival veszítsem el. Ennyire igényes vagyok magamra.
2015. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el.
2015. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt csinál, amit akar, viszont én sosem mennék el prostihoz, annak ellenére, hogy 28 évesen is szűz vagyok, de inkább maradok az, mintsem prostival veszítsem el. Ennyire igényes vagyok magamra."


Valaki meg leszarja az igényességet, elmegy egy igényes lakásos lányhoz, aki kedvesen mosolyog, gyönyörű álmai nője, szexel vele egy órát, majd pajkos mosollyal távozik... Látott, érzett, megszagolta az illatát egy nőnek, egy női testnek. Onnantól már könnyebben mehet az ismerkedés is, nincs a szüzesség béklyója.

Sok ilyen esetet ismerek, persze ehhez akarni is kell a dolgot.


Lehet pont ez segít ahhoz, hogy előrejusson az ember az úton... Mit számítanak itt már az elvek? Fiatalon szexelni kell, hajtani a csajokat, mert nem tart örökké ez a kor... azt veszed észre, hogy petyhüdt farokkal ülsz nyugdíjas öregemberként tök egyedül az ágy sarkán, és bánod, hogy akkor nem kezdtél elindulni az úton.

2015. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Igaz lehet ez azokra a férfiakra, akik nem mernek kezdeményezni, de nálam nem ezzel van a probléma. Én rengeteget ismerkedem, csak alacsony vagyok és ronda, szóval egy lány sem jön el még csak randizni se velem. Amúgy pedig 28 évesen aztán minden vagyok már, csak fiatal nem.
2015. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

30-tól 40-ig még fiatal az ember. Hidd el... 30-tól kezdődnek a legszebb évek, főleg a mostani világban.


Amúgy a csajok megérzik a balf..szságot, és a szüzességet és onnantól véged. Kiszagolják a bizonytalanságot. Ha ronda és alacsony valaki, de határozott és tapasztalt már valamit, sokkal több eséllyel indul, mint szűzként.


Amúgy meg van egy ronda és alacsony ismerősöm, akinek messze a legjobb nője van az egyetemi évfolyamból. Ennyi. Csak egy erőszakos, nagyképű törpe barom, és emiatt addig dumálta a csaj fejét amíg egyszercsak kézenfogva jöttek órára. Nem hittem a szememnek...Ha ő képes behúzni a legjobb nőt, ráadásul nem csak pár hétre, 3. éve együtt vannak.

2015. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!