Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm túl prűd szex terén?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt,szüzek és nem okoztunk egymásnak orgazmust ez idő alatt. Ha csókolgatom vagy simogatom nem érez semmit, látom a reakcióiból meg ha rákérdezek is mondja,hogy nem jó. Van,hogy fél óráig simogatom/csókolom a combjait/nyakát/mellét/fenekét, direkt nem térve a lényegre, de nem izgul fel. Ő pedig sosem közeledik felém. Mindenesetre kétszer azért (1 hónap kimaradással kb.) vhogy mégis próbáltunk szexelni, de nem sikerült a behatolás (fájt neki és abbahagytuk vagy nem állt fel nekem). De előjáték csak csókolózás, egyszer nyaltam,de azt mondta inkább hagyjam abba,azóta azt sem,pedig kérdeztem,hogy csináljam. Ujjazni/kézzel szintúgy nem engedi. Ő nem szop, be sem veszi, szerinte ezzel nem is tartozik nekem magyarázattal,hogy miért nem akarja. Mondtam neki,hogy legalább kézzel elégítsen ki, eddigi legdurvább válasz-> minek? xD

Próbáltam már romantikusabban,erőszakosabban is,de nem jó semmi..a végén még ő sértődik be többnyire,hogy miért nem értem meg,hogy nincs kedve most és mit erőszakoskodok.

Gondolom szerintetek sem normális ez. Épp elvagyunk 18-ak szóval még azt sem lehet mondani,hogy nem állunk készen.

Bármiféle tanács?


2017. aug. 17. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne cseszd az időd vele!
2017. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

huh ezt igy elolvasva nekem elég szörnyen hangzik.

te hogy érzed? biztos hogy egymásnak valók vagytok?

2017. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális. :(
2017. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Menekülj drága testvérem
2017. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Állítása szerint nem aszex,de magának is hazudik akkor. Lehet nem teljesen vagyunk egymásnak valóak,de mégis szeretem. Meg ha már elment egy év akkor legyen már vmi..vagy mellette keressek másik nőt, ha már ő is ennyire önző?!
2017. aug. 17. 22:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális, te pedig nem vagy az. Hagyd ott.
2017. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen nővel hosszútávon?

Mit akarsz?

Vele vagy és a farkad vered?

Előbb utóbb úgy is meg fogod csalni.

(gondolj csak bele vannak nők akik leszopják a pasijukat férjüket)

Menekülj!!!

2017. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Drága Barátom, én 16 évig szívtam egy ilyen mellett. Dettó ez volt az elején, aztán a szex is olyan volt hogy amikor elélvezett akkor véget ért a műsor, hogy velem mi van le se sz@rta. MENEKÜLJ!!!
2017. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne csald meg, az nem méltó egy férfihoz. Szakíts vele és keress olyat akivel ilyen téren is passzoltok.
2017. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehetséges,hogy valami lelki traumája van a leányzónak, szerintem hagyd ott ha nem tudod őt kezelni, az ilyeneknél kitartónak kell lenni és nem szabad az elején elvárni, hogy ő szopjon le meg ilyenek... én is utáltam az ilyen erőszakos megnyilvánulásokat, de hálistennek megtaláltam azt az embert aki tudott kezelni és azóta minden rendben:)
2017. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!