Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm túl prűd szex terén?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt,szüzek és nem okoztunk egymásnak orgazmust ez idő alatt. Ha csókolgatom vagy simogatom nem érez semmit, látom a reakcióiból meg ha rákérdezek is mondja,hogy nem jó. Van,hogy fél óráig simogatom/csókolom a combjait/nyakát/mellét/fenekét, direkt nem térve a lényegre, de nem izgul fel. Ő pedig sosem közeledik felém. Mindenesetre kétszer azért (1 hónap kimaradással kb.) vhogy mégis próbáltunk szexelni, de nem sikerült a behatolás (fájt neki és abbahagytuk vagy nem állt fel nekem). De előjáték csak csókolózás, egyszer nyaltam,de azt mondta inkább hagyjam abba,azóta azt sem,pedig kérdeztem,hogy csináljam. Ujjazni/kézzel szintúgy nem engedi. Ő nem szop, be sem veszi, szerinte ezzel nem is tartozik nekem magyarázattal,hogy miért nem akarja. Mondtam neki,hogy legalább kézzel elégítsen ki, eddigi legdurvább válasz-> minek? xD

Próbáltam már romantikusabban,erőszakosabban is,de nem jó semmi..a végén még ő sértődik be többnyire,hogy miért nem értem meg,hogy nincs kedve most és mit erőszakoskodok.

Gondolom szerintetek sem normális ez. Épp elvagyunk 18-ak szóval még azt sem lehet mondani,hogy nem állunk készen.

Bármiféle tanács?


2017. aug. 17. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki,hogy legalább kézzel elégítsen ki, eddigi legdurvább válasz-> minek?"


Asszem, ezen a ponton adtam volna föl - elég látványosan - a további közös életünket.

2017. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Doctor Manhattan ***** válasza:
Időpocsékolás, ecet sajnos...
2017. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#10

Elméletileg semmiféle trauma nem érte.

Meg már egy éve várok hova legyek türelmesebb.,főleg,hogy ő semmit se csinál a kedvemért. Akkor én mit pitizzek neki.. Plusz csak voltam erőszakosabb IS, nem lefogom o'szt megakarom erőszakolni

2017. aug. 18. 09:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Komolyabban el kene beszelgetni vele, hogy miert csinalja ezt. Ez igy nem kapcsolat, a szeretkezes is hozzatartozik, foleg hogy te mar nagyon szeretned vele. Ha nagyon ertelmetlen a beszelgetes, vagy tenyleg ennyire kereti a magat akkor sajnos ki kell mondanod hogy vege es ezt te igy nem csinalod... Mert ennek igy tenyleg nincs ertelme.
2017. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, nem vonzódik hozzád valószínűleg. Lehet, hogy prűdebb fajta, de ha vonzódna, ez nem így menne. Szakíts vele, de gyorsan.
2017. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálni szokott?
2017. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt sem szokott
2017. aug. 19. 08:05
 18/18 anonim ***** válasza:

A-verzió: Jóval később érik mint a lányok általában, totál halott. Ez kb egy 14 éves kis hülye mentalitása, aki azt gondolja hogy a bunkó hozzáállás a közönyösség menő.... Passzold!


B-verzió: Nagyon nem izgul rád. Valójában nem is kellesz neki - Passzold!

2017. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!