Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt a férfi mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt a férfi mindig berohan a fürdőbe. A nőnek is illene? Igénytelen, ha nem teszi?

Figyelt kérdés

Találkozás előtt mindig alaposan tisztálkodom. Általában 3-4 órával később kerül szexre a sor. Nálam.

Mikor felmegyünk a lakásba azzal kezd, hogy bemehet-e a mosdóba?

Szintem megmossa a farkát.


Ez után nekem kéne bemenni megmosakodnom???

Igénytelen vagyok, ha benn teszem?


Nem fura ha mindig ez eljátsszuk hogy

-ohhm, mehetek a mosdóba?

-Persze

Bocs, várj egy kicsit. Én is megyek


2017. aug. 19. 10:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amíg bent van, persze meg tudnám törölni magam intim kendővel, de annak lehet hogy fura szaga, íze van.
2017. aug. 19. 10:29
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyen kölcsönös a dolog! Fontos a higiénia! Kölcsönös tisztelet!
2017. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak olyankor veszi be a potencianövelőt.
2017. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 órával korábban tisztálkodtál, felesleges.
2017. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne törölgesd intim kendővel! Nem azt akarja nyalni a férfi. Előtte fürödtél, az elég.

Amúgy nekem is ez jutott eszmbe, akkor veszi be a viagrát. Hisz h nézne ki, h már a buszon kivont karddal közelítene? :)

Vagy a péniszpumpát akkor teszi fel.

2017. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kezét mos, vagy könnyít magán, ne közbe kelljen, ha hosszúra nyúlna.

Én ilyenre gondolnék.

Pisilni én is elmegyek aktus előtt, de nem vettem észre, hogy zavarná a pasit.


N

2017. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pisil, megmossa a kezét és a farkát. Kézmosás fontos, ha benned matat a busz után 😂 szerintem ne görcsölj ezen, ha rendben vagy lent ennyi idő után akkor nem kell. De ha majd jobban összeszoktok akkor lehet erről beszélni majd.
2017. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik exem is ezt csinálta mindig.Kezet, farkat mosott.Nincs ezzel baj és azzal sem lenne, ha te is megmosakodsz közvetlenül előtte.
2017. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mennyit időt tölt bent?

Lehet tényleg pisil, már ha egyben van a fürdő a wc-vel, ha nem, akkor ez kizárva.

De lehet attól tart, hogy nem "friss" odalent. A kézmosás szerintem pár mp. Az meg érthető.

Mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy vele tarthatsz-e? Tusoljatok együtt pl.

2017. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
50 fok melegben illő volna azért, mert 1-2 csepp húgytól is klozettszagú egy pi-n-a is ilyen melegben. Ha csak orálisan ürít beléd akkor ne fürggy
2017. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!