Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki meddig bírta szeretőként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meddig bírta szeretőként, meddig tartott és hogy lett vége a dolognak?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát kérem, akik voltak ilyen helyzetben. Köszönöm!
2017. aug. 19. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem sokáig bírtam.

Rövid időn belül hányingerem volt magamtól, de legfőkébb a pasastól.

2 gyerek, feleség meg minden...Hülye voltam, hogy belementem.

2017. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
4 éve bírom,remélem sokáig fog még tartani a fiatal,jóképű szeretőmmel :))
2017. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Addig bírtam, amíg meg nem tudtam hogy szerető vagyok. A pasas elfelejtette megemlíteni, hogy családos ember. Rögtön ott hagytam.

25L

2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapig bírtam,eltűntem a pasas életéből.
2017. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Zöldet nyomtam mindenkinek az őszinteségéért!
2017. aug. 19. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppen egy ilyen helyzetben vagyok.

Egy éve tart.

Szokták mondani, hogy az érzés teszi az embert függõvé. A szerelem is ilyen.

Na de a másik ami függõvé tesz az a megszokãs.

És egy tíz éves kapcsolatból kilépni nem könnyū. És félnék is, hogy még mindig kötõdik hozzá, hiszen gyermekül van. Nem vall rám ez az életstílus, sosem képzeltem volna, hogy egy ilyenbe csöppenek. Mindenhogyan rossz!

Lányok! Sose menjetek bele ilyenbe, az egész életeteket tönkre teheti egy ilyen kapcsolat.

Nem szabad, hogy elragadjon bármi féle szenvedély, csak a józanèsz parancsolhat.

2017. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*gyermekük
2017. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is később derült ki, hogy van párkapcsolata, de mivel én csak barátság extrákkal kapcsolatot kerestem, nem tűnt fel, hogy nem vagyunk sokat együtt, mert ez lett volna a lényeg. Persze mire kiderült, én már nagyon szerelmes lettem, ami a sima szex kapcsolatnak is betett volna, de így szenvedés volt az egész. Másfél évig voltunk így, aztán szakítottam vele mert nem bírta a lelkiismeretem. Egy év után ő keresett meg, én teljesen magam alatt voltam és igent mondtam, ekkor még találkoztunk vagy 3-4 szer aztán ennyi. Nem bírtam már ezt. De még mindig őt szeretem,minden rá emlékeztet, és nem tudom, mikor leszek túl rajta.
2017. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Három éve tart. Kicsit unalmas már, hogy csak szex és semmi más. Többet akarok tőle, ő is tőlem, de egy költözés közbejött....A távolság nagy ellenfél...

Szerintem hosszú távon nem jó ez a viszony.

32/F

2017. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél év. Én jól bírtam de a csaj érzelmeket akart ami egy idő után meglett, de ez baj volt mert megtörték otthon, mivel sejtettek valamit, és az addig undorító mocskos alkoholista aki megalázta őt egyszerre mintaférjként kezdett szerepelni az elbeszéléseiben. Fél év után egy szenvedélyes szerelmes vallomás után minden megszakadt és a többé nem akarlak látni lépett a helyébe. Elég rossz érzés volt de jó lecke. Azután már nem adtam olyan könnyen az érzéseimet.

35F

2017. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!