Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefekszem a fiúbarátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszem a fiúbarátommal utána vége a barátságnak?

Figyelt kérdés

minap iszogattunk, és elpanaszolta, hogy mostanában nem jött neki össze egy lány sem, és már szexelne egy jót.. régóta ismerjük már egymást, és végülis helyes pasi, nem is durva, de csak barátilag szeretem.

megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha lefeküdnék vele? utána elveszíteném mint barátot?

elvileg nem szerelmes belém, de jó nőnek tart.



2017. júl. 21. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha utána velem is :)
2017. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem veszited el, ha tisztázzátok, hogy ez csak szex .

Én is voltam több ilyen barátság extrákkal dologban, szóval a lényeg pár szabály betartása és mehet a menet.

Jó szexelést! ;)


20/l

2017. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Nem is tudom, picit félek tőle, hogy nem tudunk majd uralkodni az érzelmeinken, és ezért a lezárásnál féltékenység lesz belőle. Viszont barátként nem szeretném elveszíteni, mert fontos nekem!

Jó neked, hogy ilyen könnyen kordában tudod tartani az érzelmeidet :D

2017. júl. 21. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Nekem is volt ilyen,14, ill. 12 éves korunktól vagyunk barátok; csak amikor én szerettem volna, akkor ő nem, amikor meg neki hiányzott egy kis összebújás, akkor meg nemet mondtam.

Így viszont most (30 felett) is barátok maradtunk, és pont ezért a feleségem sem féltékeny rá és az ő férje is tudomásul veszi, ha 1-2 évente összefutunk egy délutánra, kávéra, vagy félévente telefonálunk. (Távol kerültünk egymástól.)

Szóval szerintem ha igazi barátok vagytok, nem éri meg szexelni, könyörületből meg pláne nem.

2017. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

90% h elveszited


Ilyenkor az van, h mindkét fél allatira biztos magában es abban h csak szex. Aztán majd amikor egyikotok a másik szeme láttára elkezd majd csajozni/pasizni, legalább az egyik félből előjön majd a feltekenykedes. Ilyenkor a másik hiába mondja, hogy dehát ugy beszéltük meg, h csak szex es mindenki független, majd látod h ez nem ilyen egyszerű.


Féltékenység --> sértődés --> sértegetés --> barátság vége


Általában ez a menetrend.

2017. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hiszem eldöntöttem:)

Esetleg valami tipp, hogy segíthetnék neki a csajozásban?:D vagy rossz néven venné, ha belekontárkodnék ebbe?

2017. júl. 21. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad, helyes pasi, úgyhogy talál majd magának csajt, ha akar. Gondolom nem fogod a fütyijét pisilés közben, ennyire már önálló 😁 #4 voltam.
2017. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alex C kolléga alapvetően nem tartozik az általam leginkább kedvelt GyK-s arcok közé, de ebben egyetértek vele (meg egyébként mindenki mással, aki ellenzi ezt a "barátság extrákkal" hülyeséget). Nem érdemes játszadozni a tűzzel, elcseszni azt, ami jelenleg jól működik. Hosszútávon úgyis sérülne legalább az egyikőtök.
2017. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%

Szerintem nincs vege... sot.... erosebblesz a baratsag esoszintebb!

Nekem van 3 csaj ilyen baratom es sexen kivul semmi mas noncs.

27F

2017. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!