Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem vagyok szűz de hozzász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szűz de hozzászoktam a maszturbáláshoz, ha a szex tényleg jobb akkor miért nem élvezem annyira?

Figyelt kérdés
Sima szopástól nem tudok elélvezni meg punciban sem. Baratnőmet nagyon zavart ez a dolog ezért szakított velem, pedig ő mindig kielégült, és nyalni is szerettem. 23/F

2017. aug. 20. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert le kellene állnod a sok veréssel... az agyad hozzá szokott az ingerhez, pihenj már!
2017. aug. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel barátnőm már nincs az nagy csajozós típis meg nem vagyok így nem fogok leállni a maszturbálással úgy sem. Nem is ez érdekelt, nincsen benne semmivel sem jobb érzés a női test ad egy kis pluszt de az csak a látvány, vagy a szerelem de nem jobb érzés a szex. Mondjuk ezt a szűzek kedvéjért írtam le.
2017. aug. 20. 06:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Te tudod. De ha még is úgy hozza az élet, hogy lehetőséged nyílna, akkor meg majd lehetetlen lesz.

Ha te erre teszed fel az életed, az a te dolgod.

2017. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te a maszturbálás és a szex között csak pici különbséget érzel,akkor még életedben nem dugtál egy jót,valóban nem lehetsz egy szenvedélyes "lepedőakrobata típus."

Ha lesz megint csajod,akkor le kell állnod vele pár hétig,hogy szexnél ne égjél be megint.

Lehet rendszeresen csinálni,csak nem napi 3-szor,hanem mondjuk heti 3-szor kezdésnek.

2017. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy bráner megszokta a kezed okozta erősebb ingereket, amit egy női hüvely sohasem fog utánozni. Ha nem állsz le a faroktutujgatásról, sohasem lesz normális párkapcsolatod.
2017. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokal jobb a szex mással mint magaddal.De ha rákattantál a matyizásra és nem volt még olyan nőd aki rendesen érti a dolgát a szex terén sosem fogod megtudni milyen az.
2017. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!