Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a csajok félretennék az érzelmeket, és egy kis vonzalomra már gerjednének és benne lennének azonnal a szexben, jobb lenne a világ?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a csajok nem lennének gátlásosak, azonnal bevállalósak, és teljesen nyitottak lennének, nyoma sem látszana az önbizalomhiánynak, és nem kellene nekik kötődés, hogy őszintén magukat adják szex közben.


Persze tudom a nők nagy része sosem fog így működni.. ez csak egy fikció.. :( :D



2017. júl. 22. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
igen :)
2017. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ja.

Például bárki könnyedén lekrhatná a feleségedet, a barátnődet, a lányodat, anyádat - csak mert épp pillanatnyilag viszketett nekik. Tényleg jobb világ lenne.


Ja, nem.

2017. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Igaz viszont, hogy neked is könnyebben összejönne az első numera. ;)
2017. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az itteni rinyagépekből kiindulva szerintem elszabadulna a pokol, hogy nekik még olyankor sem jut punci, amikor mindenki kelfélhet mindenkivel.
2017. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: a kellően helyes/izmos/gazdag pasikkal most is így tesznek.
2017. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó lehetne, de nem lenne az...gondolj bele csupa érzelemmentes, gépies szexuális aktusba...hidd el qrva hamar megunnánk.
2017. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5- ez nem rossz hír, hanem sok esetben tényleg a valóság :D

2- hidd el nyitottabban gondolkodom mint az átlag. nekem nem igényem a kapcsolat, és az sem zavar, hogy a húgom vagy anyám kivel szexel(amíg persze nem erőszak). csinálják ha élvezik.. felesleges tabusítani a szexet, az egyik legnagyobb és legkönnyebben elérhető élvezeti forrás az életben, minek ezt bonyolult érzelmekhez kötni?


amúgy ne értsd félre, de nekem az jött le, hogy te nem a kérdés lényegére válaszoltál, hanem írtál valamit amivel belém köthetsz. erről persze megvan a véleményem..

holott csak arra gondoltam, hogy pl egy kapcsolatnál, ha egy olyan neveltetésű, vagy gátlásos lányt fogsz ki, akkor hetekbe telik mire jó lesz a szex. mert sok időbe telik mire oldódni tud ahhoz, hogy kellőképpen tudd te is élvezni vele az együttlétet, ne csak arról szóljon az egész, hogy azt figyeled amit most csinálsz, az tényleg jó-e neki, vagy csak nem meri kimondani mit akar? vagy netán nem is tudja mit akar? tehát csak annyi, hogy mi lenne ha a lányok azonnal képesek lennének magukat adni az ágyban.. erre te jöttél anyámmal meg miegymás..

2017. júl. 22. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: írtad, hogy legnagyobb és legkönnyebben szerezhető élmény forrás, ezt megcáfolnám, ugyan volt pár partnerem (ilyen olyan, van aki csak szexre van aki csak kapcsolatra stb, persze nők) mégse jön mostanában össze nekem egy normális kapcsolat se amire már gyerek korom óta vágyok.

Hogy a legnagyobb-e, azt nem tudom, viszont sok olyan extrém adrenalin bombát kipróbáltam már, főleg a magasra gerjedek ami azért vetekszik a szexel, bár nem ugyan olyan jó ami tény. Fogalmazzunk úgy, hogy van amikor a sör a jó, van amikor a bor, kettő együtt nem működik, csak az egyik a másik után esetleg :)

Egyébként igen jobb lenne a világ, félretéve a megcsalásokat, de azon kívül igen. Most meg az van, hogy sokan kapnak sok pinát, sokan meg semmit...

Ha meg személyesen nézném a problémát akkor is azt tudom válaszolni, hogy igen nekem jobb lenne a világ :)

2017. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mátol 25F
2017. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Spiritrobber ***** válasza:

Már ne is haragudj de ez a világ már elérkezett. Annyi benne a különbség, hogy ez a séma nem húzható rá mindenkire ami jól is van így.


Hogy ettől jobb e a világ? Vannak kétségeim afelől mert alapvetően ez csak szex ami időszakonként meg helyzetekben pont jó is lehet de állandó jelleggel már kevésbé ha a társadalmi rendszert vesszük alapul.


Ha még azt is figyelembe vesszük, hogy mennyi tudatlan buta ember van maga lenne az anarchia.

2017. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!