Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szorosan összebújom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szorosan összebújom, összeölelkezem egy pasival, és feláll neki, akkor azt lehet érezni az ő nadrágján meg az enyémen keresztül?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel feszül a nadrág, és hozzád ér... evidens hogy érzed magadon nem?
2017. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én arra gondoltam, hogy a nadrág meg alatta a gatya "visszafoghatja". Nem tudom, talán éreztem vmit, de lehet, hogy csak képzelődtem, bár elég sokáig voltunk így, és csodálkoznék, ha nem izgult volna föl. Nem azért, mert olyan jó nő lennék, csak eléggé be volt rám indulva, meg szorított is magához.
2017. aug. 21. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem húzott fel szkafandert vagy búvárruhát a nadrág alá, akkor igen. xD
2017. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet èrezni.
2017. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít hogy jó nő vagy esetleg nem - bár sokszor a nők azt mondják, nem néznek ki jól, aztán a férfinek az álla is leesik - hanem az érzelmeken van a hangsúly... a vonzódás... szexkapcsolatnál is játszanak bizonyos fajta érzelmek, anélkül nem is menne...
2017. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érzed.
2017. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában lehet. Bár a mostani pasimnak úgy áll "fel", hogy lefelé áll, neki pl. nehezebben érzem nadrágon keresztül, csak ha nagyon odanyomódok.

Viszont fogtam már ki enyhén impotens pasit is, azt meg azért nem éreztem, szóval benne van a pakliban. :D

2017. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen érzed...Ha még nincs is oda érted, akkor is érzed.Ha sokaig öleled annal inkabb.Ez egy természetes, egészséges folyamat.(Akkor lenne baj ha nem állna fel)


Ha "fiatal" mint én, akkor a semmitől is elkezd neki merevedni 😂


Ezelőtt a munka után ülök a vonaton és érzem, hogy kezd merevedni.Probáltam valami rosszra gondolni de nem sikerült:(

Utána felállni kellemetlen. 😞

2017. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy valamirevaló f...asz azért át szakít egy farmernadrágot...
2017. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érezheted.
2017. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!