Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Zavarba jönnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Zavarba jönnél attól, ha reggel a barátod hozzád érintené a merev nemi szervét ruhán keresztül?

Figyelt kérdés

Ma reggel nálunk ilyen történt, hogy hozzáért, reggel amikor megöleltem az ágyban akkor. A barátnőm még szűz, 2 hete ismerjük egymást. És láttam rajta, hogy egy kicsit elpirosodott, de am nem volt szándékos a hozzáérintés.

Lányok, tényleg ennyire zavarba tudtok ettől jönni? Mert ha pl hozzám ér a melle miközben megölelem akkor inkább örülök, h hozzám ért, és nem jövök zavarba.


19 éves.


2017. aug. 22. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább örülnék neki, nem jönnék zavarba.

De lehet ő még nincs felkészülve a szexre azt hitte, hogy te meg azt akarod és ezért zavarba jött.

2017. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart amikor még szűz voltam, de én nyilván nem 2 hét ismerkedés után jöttem össze a barátommal. Talán itt van a gond. Nem gondolod?
2017. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Erika.Csavaros ***** válasza:
77%
Itt valami nem "kerek". Nehéz ezt "összerakni".
2017. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem zavarta, sőőt. Viszont lehetséges, hogy ő még várni szeretne és ezért nem reagált.
2017. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Ezt hogy érted???

2017. aug. 22. 17:17
 6/9 Erika.Csavaros ***** válasza:
46%

Kérdező!


A barátnőd állítólag szűz,2 hete ismered és együtt alszotok? Nem volt semmiféle petting sem? Azt nekem ne magyarázd be hogy át sem ölelted elalvás előtt és hasonló na és akkor a cerka "lankadt" maradt,mert ilyesmi ilyen rövid távú ismeretség után bizony nehezen hihető :-)

2017. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Máskor is volt hogy megmerevedett mikor megöleltem, de akkor nem érezte, és nem látta.

Nem volt még petting sem, csak azért aludtam nála, mert este sokáig nála voltam, és nem engedett haza, mert féltett.:) Szerintem az együtt alvás, az nem egyenlő a szexel.

2017. aug. 22. 17:35
 8/9 anonim válasza:
28%

Mennyi barom.

A magyar ember csak megakarja alázni a nőt, amilyen gyerekeszűek a 21.században, a csaj meg nyilván hagyja, mert érettebb pasit úgy sem fog találni...

Ennyit erről.

Ezenkívül csak 2 hete ismeritek egymást. Ez valami pesti kanos szerelem?

2017. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2017. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!