Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért forog minden a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért forog minden a szex körül meg max a pénz körül még más dolgok miért nem fontosak anynira az embereknek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem emberek vagyunk, hanem eszközök, termékek. Ha nem tudsz megcsinálni valamit, vagy nem olyan a tulajdonságod, amit elvárnának, akkor van helyetted százezer másik.


23/F

2017. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

en szerencsere azok taborat erositem, akinek a 21. szazadban sem ezek a legfontosabb dolgok. ezt a kerdest egyszer mar en is feltettem itt, persze mindenki lehurrogott, hogy jajj a szexnel nincs jobb dolog, ne legyek alszent stb...szoval a nagy atlag most is le fog pontozni, de lesz rom. egyszeruen olyan beallitottsagu vagyok, hogy az erzelmek szazszor tobbet ernek nekem, mint pl. a szex, vagy a penz. de most az a divat, hogy mindenki fuvel-faval dug, es a legujabb, legdivatosabb termekektol lesz valaki az ember a tarsadalom szemeben...es ezekre a kulsosegekre a legtobben adnak. nem azt mondom, en is szeretek pl jo ruhakban oltozni, stb, de nem jarom allandoan a boltokat, es a legujabb tipusu iphonra sincs szuksegem. es most a szexkapcsolatok, meg nyitott kapcsolatok korat eljuk, abban a legtobb embernek mar semmi izgi, meg meno nincs, hogy megallapodjon egy valaki mellett.. ugy vannak vele, hogy minek, ha van tobb lehetoseguk uj kalandokat megelni?! a csaladalapitasrol meg nem is beszelve, minek a gyerek...sajnos nem tudok erdemben valaszolni a kerdesedre, hogy miert jo ez, mert szerintem se jo. talan azert vagyok allandoan lelkibeteg, mert sose fogok tudni beilleszkedni ebbe a vilagba, de nem is akarok. a szex meg a penz is jo dolog, ha van, de messze nem er annyit, amennyire tulsztaroljak...

19/L

2017. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem sok más dolog is fontos :) sajnálni tudom akiknek csak ez számít
2017. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mert nem emberek vagyunk, hanem eszközök, termékek. Ha nem tudsz megcsinálni valamit, vagy nem olyan a tulajdonságod, amit elvárnának, akkor van helyetted százezer másik. "


Ma már nem ezt a kort éljük, legalábbis sok melóhelyen nem találnak embert...

2017. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Munkahelyi életben igen. Emberileg nem változtunk.
2017. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"abban a legtobb embernek mar semmi izgi, meg meno nincs, hogy megallapodjon egy valaki mellett.. ugy vannak vele, hogy minek, ha van tobb lehetoseguk uj kalandokat megelni?! "


Mert a dolgok nagyon rutinszerűvé válnak egy kapcsolatban egy idő után, megszokják egymást a partnerek, nincs meg a remegés az izgatottság miatt, nincs változatosság. Sokszor a szerelem is elmúlik, ilyenkor szoktak előfordulni félrelépések... mert az egyik vagy a másik, már kipróbálná mással is, kíváncsi hogy az mit hoz ki belőle.


Így meg tud az ember tapasztalatot szerezni, minden nő más más dolgot tudna belőlem kihozni, ami esetleg nem csak a szexben lenne előny, hanem az élet más terén is. De a szexben is.

2017. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os, te minden kerdesnel ugyanazzal a szoveggel operalsz? :D nem tul egyedi, pont ma olvastam kb szorol szora ugyanezt a szoveget egy masik kerdesnel, ugyanilyen szazalekkal. amugy pont errol beszelek, amit te is mondtal... szomoru, hogy sokan nem elegszenek meg 30-40en tul se egy emberrel, nekik muszaj "tapasztalatot szerezni". mindenkinek a sajat dolga ez persze, de amikor kapcsolatokat, meg hazassagokat rugnak fel az emberek...:/ persze, hogy idovel atalakul a szerelem, de amive alakul, annak se kell rossznak lennie, sot! csak akkor, ha a par nem tesz semmit a kapcsolatukert, es hagyjak az elhidegulest.
2017. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Illik a témába. Minek írjam le magamtól 2x ugyan azt?

Soha nem tudsz elég tapaszlatot szerezni az életben. A világ mindig változik, ez így van akkor is ha elfogadod és akkor is ha nem.

2017. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Új ingerekre mindig szükség van. Mindenki mást hoz ki belőled...
2017. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26 vagyok. Még 30 előtt vagyok...
2017. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!