Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik nálunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik nálunk, Magyarországon, a valóságban is működő DDLG "kapcsplat"?

Figyelt kérdés

És nem a 20 éves lány és a 30 éves pasas felállálsra gondolok, mert az megközelítőleg sem DD, max a lány lehet LG.

Bevallom férfiasan, birizgálja a fantáziám. Csak nem tudom, hogy ez a valóságban is létezik, létezhet? Valóban vannak olyan huszonéves lányok, akiknek ténylegesen "bejönnek" az igazán felnőtt, érett, 40-es vagy talán még idősebb férfiak is?

40+Ffi



#fiatal #idősebb férfi #érett férfi fiatal lány
2017. aug. 27. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Simán jó! A velem egyidős generáció nekem szinte egyáltalán nem jött be.

25N

2017. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nektek - akik itt írtatok - volt is ilyen kapcsolatotok (esetleg van is) vagy csak el tudnátok képzelni egy ilyet?
2017. aug. 28. 10:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Eddig még csak az FGMC működött, bár már láttam példát TGHG-re is.
2017. aug. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelentenek pontosan ezek a rövidítések,de 22 éves lány vagyok és a szeretőm közel van a 40-hez. Pénzről nincs szó,azt nem kapok és nem is vennék el tőle. Csak a szexről szól a "kapcsolatunk" ,arra pedig tökéletes. Mindketten megkapjuk amire vágyunk,a szex magyon jól működik,de más téren nemigazán,igazi párkapcsolatot nem tudnánk kialakítani,mert egy idő után katasztrófa lenne az egész. :)
2017. aug. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Egyfajta szexuális szerepjáték...

Dd - daddy dom Jelképes "apa" figura. Egy idősebb férfi, aki irányítja, tanitgatja, ha kell jutalmazza vagy épp "bünteti" a LG (little girl) -t, aki igyekszik mindig a daddy kedvében járni, teljesíteni a kívánságát.

Nagyon nagyon leegyszerűsítve...

2017. aug. 30. 09:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a fel karomat adnám egy LG-ért ;) DD Joe
2017. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én a karomat nem, mert akkor nem lenne teljes az élmény, de másról akár lehet szó... :-D
2017. aug. 30. 10:38
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy te a "SugarDaddy" kapcsolatra gondoltál ez alatt?

Egy DDlg kapcsolatban nem számít a kor (persze azért a kisgyerekek kivételek), a "daddy" fél akár még fiatalabb is lehet, itt a szerepeken van a hangsúly és a két felnőttön. Én BDSM kapcsolatban élek, de néha DDlg-re is "átváltunk", szóval szerintem bátran kijelenthetem, hogy egy ilyen kapcsolatban élek, és jól működik. A mesterem annyi idős mint én, de nem vetem meg a nálam idősebbeket sem. A pénz pedig sosem érdekelt, szeretem magam keresni az elköltenivalót. Sőt, igazából a kapcsolataimban inkább én vagyok az, aki mindent megvesz a másiknak és nem fogad el semmit.

2017. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár én huszonévesnél jóval fiatalabb vagyok, a beleegyezési korhatáron túl vagyok, így teljesen legálisak a felnőttekkel való szexuális kapcsolataim. Volt már ddlg kapcsolatom, és jól működött, csak a daddym egy trauma miatt teljesen bekattant és el kellett hagynom, mert kibírhatatlan volt és bántott. A kapcsolatunk szinte tökéletes volt, támogatott mindenben, megvédett mindentől, de voltak szabályok, amiket előszeretettel szegtem meg, hogy aztán apuci jól megbüntessen:)volt egy olyan rendszerünk, hogy ha az iskolában egy héten kaptam ötöst, akkor hétvégén, mikor találkoztunk "megjutalmazott"(gondolom a jutalom formája érthető). Ha hármasnál rosszabb jegyem volt, megbüntetett, aztán segített megtanulni, amit nem értettem. :) nagyon szerettem. Még most is hiányolom az életemből azt a férfit, aki pótolhatná.

Ő egyébként 23 éves volt, de tökéletes Daddy volt a kora ellenére. Tipikusan az az ember, akinek ez ösztönből jött.

2017. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Járnak még erre ilyen lányok? :)
2018. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!