Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes felmérések szerint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes felmérések szerint a lakosság 9%-a meleg! Ez óriási szám, akkor csak Magyarországon 900 ezer meleg él? Létezik ez?

Figyelt kérdés
Ha hinni lehet a statisztikáknak, akkor ennyien melegek. De, vegyünk csak 5%-ot, akkor is Magyarországon 500 ezer meleg ember van?

2013. jún. 19. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
meg akarsz a 9%-al ismerkedni vagy mi? nem elég, h itt is lépten-nyomon nyomulnak, ha kíváncsi rá az ember, ha nem??
2013. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Hát gondold át, akkor az ismerőseid melyike lehet az. Amúgy biszex vagy meleg és a csajok is bele tartoznak. Én biszex srác vok és nem lepne meg a statisztika, mert tök sok ismiről tudom, akiről SOHA nem gondoltam volna h bi. Ennek ellenére h ennyien vannak nem igazán találok titkos szeretőnek srácot:(
2013. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Kétlem, baromságnak hangzik, szerintem ez megint csak egy b*ziságra buzdító történet lehet.
2013. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3. Igazat adok. Tökéletesen felvázoltad a helyzetet. Én is meleg vagyok és nehezen találok partnert, most 9% ide vagy 9% oda, nem egyszerű dolog!

De, inkább a szexpartnerkeresés a jellemzőbb mindenkinél, így nálam is! Komoly kapcsolatra még gondolni sem mernék!

2013. jún. 19. 19:58
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg nincs így...a felmérések csak akkor tükrözhetnek valóságot ha minden érintett meglett kérdezve...az én véleményemet speciel senki sem kérte...úgy, hogy szerintem nem igaz + én egyet sem ismerek
2013. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Captain Obvious ***** válasza:
97%

kpetike soha az életben nem hallott még a statisztikai mintavételezésről, mint olyanról. Senkit sem érdekel, hogy te mit gondolsz, vagy hány meleget ismersz, attól még lehet akár 900 ezer is, hogy te TUDOMÁSOD szerint egyet sem ismersz. Persze a többségük nem úgy mutatkozik be, hogy szia, Béla vagyok, b*zi.

Statisztikailag a világon összesítve nem lehet megállapítani pontosan, de a becslés 1-4% a teljes populációra nézve azoknak a száma, akik bi- vagy homoszexuálisnak vallják magukat. Tehát Mo-n ez kábé 100-400 ezer ember lehet. Igen, ha van 300 ismerősöd, abból 3-12 ember a saját, vagy mindkét nemhez vonzódik.

2013. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 kovpet ***** válasza:
88%

Captain Obvious: 1-4? Forrás?

Én is 5-10%-ról tudok.

2013. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
mik azok az "egyes felmérések"? ez így hiteltelen. akkor legalább egyet mutass.
2013. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Remélem ez nem igaz..
2013. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én feltételezem, hogy van legalább 5% meleg, biszex, leszbi, transzi Magyarországon, összesen kb. 500 ezer ember.


Meg is írom, miért gondolom ezt! Egy másik weblapon, ahol kizárólag meleg, leszbi, biszex emberek vannak és főleg partnert keresnek, ott a regisztráltak száma: 75 ezer.

Ebből következtetek arra, pusztán számok alapján, hogy nem minden meleg van ott regisztrálva csak pl. minden 7.

Ha ezt a 75 ezret 7-el megszorozzuk, hogy megkapjuk az összes meleg számát, akkor máris 500 ezer fő környékén járunk.

2013. jún. 19. 21:18
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!