Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből szex lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szex lesz?

Figyelt kérdés
van egy csávó, akivel tavasz végén kezdtem el kavarni, én rögtön többet éreztem iránta szimpla vonzalomnál, eleinte úgy tűnt, hogy ő is hasonlóképpen érez irántam, aztán persze sajnos hamar kiderült, hogy csak egy lyukat lát bennem.. párszor találkozgattunk, szexeltünk, és amikor együtt voltunk, minden jó volt, de messze lakik, így amúgy is keveset tudtunk együtt lenni, és facebookon egy idő után kezdett teljesen elhidegülni tőlem. hónapokig nem tudtunk találkozni, ekkor pár hét után már vissza sem írt nekem, előtte meg neten is ugyanúgy flörtöltünk, mintha semmi gond nem lenne, éreztem, hogy legalább emberileg fontos vagyok neki, még ha nem is szerelmes belém, és a vonzalom azért továbbra is megmaradt. aztán egyik napról a másikra megváltozott, bunkó lett, hetekig nem írt vissza, most meg újra elkezdtünk beszélni, és adódott a lehetőség, hogy újra találkozzunk... a hivatalos verzió az, hogy azért, hogy megbeszéljük élőben a dolgokat, de őszintén szólva, nem tudom, mire számítsak...szerintetek lehetséges, hogy megint lesz köztünk szex, vagy valami, vagy tényleg csak beszélgetni jön?

2017. aug. 28. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majd kiderül. Az ilyen kapcsolatocskáknak ez az izgalmas része:)
2017. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ramone ***** válasza:
0%
Ingyen lyuk vagy neki... Tudja hogy amikor senki más nem teszi szét a lábát akkor majd te igen... Tehát ő mindig fog szexelni csak nem mindig veled ... A neved innentől neked is legyen csak PótLèk ;)
2017. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de pont ez az, hogy nem akarok pótlék lenni, meg megint mélyre süllyedni lelkileg, ezért gondolkozok még erősen, hogy jó ötlet-e ez a tali, vagy nem...
2017. aug. 28. 08:30
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne reménykedj...amúgy pedig már a szóhasználatod is arról árulkodik ( csávó , kavarni), hogy neked nem sok fogalmad van arról, hogy hogyan legyen normális kapcsolatod...egy könnyűvérű, buta nő vagy, kavarni tudsz, mást nem.
2017. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A végén a megfogalmazásodból nem úgy tűnik hogy nem szeretnéd a szexet a talin. Gondolkozz el kicsit mit művelt veled, szerinted ilyen e egy jó kapcsolat!? Egyaltalán kapcsolat volt e!?
2017. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért kezdett megint beszélni veled mert tudta hogy nemsokára fogtok megint találkozni és alapozta a szexet. Ha neked nem jó csak a szex akkor épisd majd le.
2017. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én teljesen ebben a helyzetben vagyok:O. Bár ő is meg én is komolyat keresünk, csak neki nem én kellek, nekem meg igen. Szóval most le szeretném zárni ,hogy semmiképpen ne sérüljek ennél is jobban.
2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
en is komolyat keresek, de o elvileg nem... en ot szeretem, ezert mindenkepp szeretnek vele talalkozni, de nem akarom, hogy megint kihasznaljon.
2017. aug. 28. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaaj, hagyjátok már ezt a "kihasználjon" hülyeséget.

Ha egy lány belemegy valakivel az élvezkedésbe-szexbe, azért teszi, mert ő is akarja. És innentől miért kihasználás ? Mindketten akartátok, neeem ? És akkor ez nem kihasználás. Az hogy mennyire jó, vagy nem jó, az egy másik témakör.

2017. aug. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
attol meg lehet kihasznalas, ha a masik tudja, mit erzel, es igy visz bele a szexbe, aztan dob. tudom, tudom, gyengeseg, de en nem tudok nemet mondani annak, akit szeretek...
2017. aug. 29. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!