Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostituált mindig prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituált mindig prostituált marad vagy azért a legtöbbnek elege lesz az egészből és kilép ebből a foglalkozásból?

Figyelt kérdés
Fizetett kurv'król beszélek ! Szóval egy fizetett nő úgy éli le az életét ,hogy egész élete során ezzel foglalkozik vagy a legtöbbnek elege lesz és lesz'rja és kilép ?

2017. jan. 18. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt nem elegük lesz és abbahagyják hanem:

Egyetem mellet csinálja mert a szülők nem tudják támogatni és el akar érni valamit az életben

Azért csinálja mert máshogy nem tud megélni hiába van férje vagy gyereke kell a pénz

Addig csinálja még össze nem szed X összeget amiből vesz mondjuk egy lakást

Élvezetből csinálja (Ilyet is ismerek van egy barátnőm aki pl azért áll ki az utcára mert élvezi és izgalmasnak találja...)

2017. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ritka dolog nagyon ritka ez aki élvezetért csinálja ,de a lényeg nem változik szerintem prostinak hívják akkor is az ilyen fajta nőket akik élvezetért + ( kis pénzért) csinálják. Szerintem a legtöbb nőnek elég a párkapcsolat :)
2017. jan. 18. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én ki tudtam lépni, és boldog párkapcsolatban élek és 3 hete született meg első közös gyermekünk :)
2017. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom egy 60 éves szottyat nagyinak mekkora sikere lehet..... hülye kérdés nyilván nem csinálja egész életében egy részük élvezetből meg a jó pénzért egy másik részük csak a jó kereset végett egy részük meg mert ilen sorsokt kaptak (szlovákiában egy csaj odajött és hosszasan kihúztam belőle hogy a családja jó pénzt kap a stricitől ezért hogy ő az utcákat járja) mellékesen cigány család nem vagyok rasszista csak tudom hogy sok család van ahol nem divat dolgozni a pénzért. kételkedhetnék benne de mégh hazudott is Murhpy törvénye hogy ami megtörténhet az megtörténik szóval lehet ilyen.
2017. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hármas ha így van akkor gratulálok ! Ja és szép volt,hogy a gyereked nem úgy nő fel,hogy anya még mindig az utca sarkon áll !!!
2017. jan. 18. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt tényleg nem lehet a végtelenségig csinálni, fizikailg és szellemileg is igen megterhelő.

Mondjuk aki élvezetből csinálja, vagy tényleg agyonverik ha nem keres eleget, azokkal nem tudom mi van...

Viszont aki élvezetből csinálja, ott hallottam olyat, hogy ő választja ki a pasit az utcán, villamoson, szórakozóhelyen, stb... Mondjuk ezzel se hinném hogy sokra megy majd 40 évesen...

2017. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lattal te mar 50 eves qrvat?
2017. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így van köszönöm szépen. Lakáson dolgoztam de ez már mellékes.
2017. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

3-as / 8-as. Csak kíváncsiságból, a párod amúgy tudja, hogy ezt csináltad?

Illetve mennyi ideig csináltad?

2017. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Michelle Wide is kilépett.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!