Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samara20000 kérdése:

Miért nem tudok elélvezni szex közben? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Élvezem a szeretkezést de nem tudok elélvezni csak nagyon ritkán.

Van valakinek valami tippje? Normális válaszokat kérnék.



2017. aug. 28. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dörzsöld jobban a csiklodat lovagloban a szeméremcsontjához, vagy lehet kicsi van neki....
2017. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Fejbe dől el az orgazmus.Szóval, ha nem szereted eléggé, esetleg nem vonzódsz hozzá akkor elég nehéz lesz.Én se tudnék egy olyan lánnyal elélvezni, akit nem szeretek.(vagy csak nagyon nehezen)
2017. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vágysz te a partneredre egyáltalán? Nagyon meghatározza... tudod, a tudatalatti így működik.
2017. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sok sok gyakorlás, a lányoknak kell idő amíg ráéreznek. Először próbálj egyedül elsülni és ha már könnyen megy, akkor a pároddal.
2017. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán nem megfelelő a partner
2017. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom és kívánom is őt eléggé,szóval az érzelmekkel meg ilyenekkel semmi gond nincs.
2017. aug. 28. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudok, de én azért, mert szégyellős vagyok és undorodom magamtól. Most már azért jobb egy kicsit a helyzet, a múltkor majdnem sikerült. Meg hát számomra attól is függ, milyen pózban csináljuk.
2017. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert hülye ficsúrokkal fekszel le. Keress egy 50 éves férfit!
2017. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, többieknél bevált: ne az orgazmust akarja elérni a párod, vagyis eleinte ne. Húzza minél tovább a lassú ingerlést. Próbálja végig az összes erogén pontodat, csak kerülgesse a csiklódat, ne érintse. Majd amikor már nem bírod tovább, és két kézzel húzod a fejét oda, akkor tegye rá a nyelvét, laposan, ahogyan a fagyit nyalja, és nagyon lassan mozogjon. A többit már irányítsd te. Ha tíz percig tart ez az előkészítés, az talán elég lesz. Ne csak nedves legyél, hanem lucskos, és reszkess a vágytól, annyira akard az érintést. Ha közben ki tudod mondani, mit érzel, az megtöbbszörözi az élvezetet. Férfiként mondom, hogy nagyon erotizáló tudni, hogy élvezetes, amit csinálok. De ha szemérmes vagy, akkor nyögj, az is ugyanolyan jó. A lényeg, hogy a fiú tanulja, hol és hogyan.

Szimpatikus, hogy őszinte vagy, ne szomorkodj, rengeteg nőtársad járt ugyanígy, és sokaknak hónapokba, évekbe telt, amíg összeszoktak.

A lényeget hagytam a végére. A nők kb kétharmada nem képes a vaginális orgazmusra. Ez veleszületett tulajdonság, de valamennyire fejleszthető. Elsősorban sok türelem kell hozzá.

2017. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Korábbi trauma, ellazultság hiánya, nem izgató pasi, gyenge tudású pasi stb. Sok oka lehet.


Az ilyen esetekben mindig felmerül bennem hogy vajon velem menne e a lánynak...

Persze ez mindig csak egyféleképp derülhet ki. :)

2017. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!