Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális fiúk! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális fiúk! Nálatok is jellemző az érzelemmentes szex és mindig másik partnerkeresés, ugyanúgy, mint nálam? Vagy ezzel csodabogár vagyok?

Figyelt kérdés

Homo férfi vagyok. Passzív vagyok a szexben, orálisan elégítem ki partnereimet és meg is dughatnak. Érdeklődve olvastam itt pár kérdést, hogy érzelmileg is partnert keresnek a melegek, állandó partnerük van némelyiknek és már netalán a házasság is engedélyezve lesz Európa egy-két országában.

Speciel én el nem tudnék képzelni komoly kapcsolatot pasival! Mindig új partnert keresek, mindig újabb kocsiba szállok be és ott ráborulok a partnerre....

Mindig más szobába megyek és mindig más partner előtt vetkőzöm és dobom le a bugyimat....


Lehet páran elítélik ezt, de ez egy identitás egy szexuális szokás és engem kirázna a hideg egy tartós kapcsolattól!



2013. jún. 22. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Legyél homo bi vagy hetero.


nem egészséges. és ez tény.

2013. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűrésre jársz? HÁny éves vagy? Pesti vagy? Mióta ismerkedsz fiúkkal? Ezek mind olyan infók, amik fontosak ebben...
2013. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
40 már elmúltam. Nem Pesten lakom csak Pesten ismerkedem. 12 éve csinálom. Na, persze kezdetekben meg talán most sem habzsolom a fiúkat, kb 30 fiúval szexeltem eddig.
2013. jún. 22. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázni sosem árt szerintem.. nem?
2013. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2&4. Hogyne, vigyázni mindig kell! Csak gumival dugatom magam, viszont gumi nélkül szopok!


Ha ezt a 30-at elosztjuk a 12 évre, még 3 szexelés se jön ki 1 évre. Úgyhogy nem viszem túlzásba a szexelést!

2013. jún. 22. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod..:)


de néha nem árt az állandóság szerintem...

2013. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kéne érezned h kéne vki! Amúgy ha neked jó csináld! Ne mások ítélkezésén izgulj! Csak az egészségedre figyelj
2013. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szomorú. én meleg vagyok, most van a második társam, és vele tervezem leélni az életemet. neki én vagyok az első. már régóta együtt vagyunk.
2013. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Hidd el, hogy Te ahhoz a 95%-hoz tartozol, akik így tesznek.

A maradék 5% kitart egy pár mellett, de az adandó alkalmat Ők is kihasználják. Ez a melegség lényege. Sőt párok is félre járnak és el is mesélik egymásnak. Vagy együtt keresik a harmadikat, aki mindig más.

2013. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8.# Igen, jó lenne állandó is de azt is csak a szex szempontjából. Legalább minden nap lenne, akit leszophatok és megdug.

Nem kellene, nap, mint nap "vadászni" aktív bikákra!

2013. jún. 25. 11:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!