Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem normális, hogy egyszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális, hogy egyszerű szexet akarok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal 1 éve vagyunk együtt, kapcsolatunk 4. hónapjában veszítettük el egymással a szüzességünket. Részemről minden rendben a szexszel, nagyon jó vele, viszont ami engem lassan zavar, az, hogy a párom sokszor valami olyasmit szeretne, amit én nem nagyon. Ő nagyon szeretné, hogy mélytorkozzak, én pedig nem, mert őszintén szólva majdnem elhányom magam. És nem hiszem, hogy ez miatta van, egyszerűen ha az ujjamat olyan mélyre tolom, öklendezek. A sperma ízét és állagát sem szeretem, olyan szinten, hogy néha attól is öklendezem, de a párom ebből nem szeretne engedni. Mikor először megkérdezte, hogy lenyelném-e neki, akkor nemet mondtam, de mivel minden második alkalommal újra és újra megkérdezte szex előtt, ezért engedtem neki, azt is, hogy az arcomra élvezzen, amit szintén nem szeretek. Mostanában elkezdte azt csinálni, hogy megfogja a nyakamat, mintha fojtogatna, de nem erősen csinálja, gyengén pofoz is, húzza a hajam, amikkel nincs gond, amíg nem erősen csinálja és nem fáj. Ma szex közben kb négyszer pofozott meg, ami fájt, és szóltam is neki, de mégis csinálta. Aztán mondtam neki, hogy legyen szíves hagyja abba, mert fáj és lassan elmegy a kedvem a szextől. Erre megsértődött, mert én soha nem szeretném, amit ő, bármit javasol (szájba, arcra élvezés, pofozás, anál stb.) én semmit sem szeretnék, és ezért abba is hagytuk a szexet, mert mindkettőnknek elment tőle a kedve. Én csak normális szexre vágynék ilyesmi nélkül, a lenyelést és az arcra élvezést már megszoktam, megteszem, ha őt ezzel boldoggá teszem. Egyszer a fenekembe is dugta az ujját szex közben, nem kicsi ujja van és szerintem nem sokaknak jó érzés, ha bármit is a fenekükbe dugnak (persze van kivétel, de én nem tartozom közéjük). Én vagyok a fura? Én nem akarok semmit se tenni azért, hogy neki jó legyen a szex? Előre is köszönöm a válaszokat. 18/L

2017. aug. 28. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Felizgattál. Azzal is, hogy így ellenkezel :D
2017. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Hat szerintem ti nem sokaig lesztek egyutt!
2017. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
Felizgattál. Azzal is, hogy így ellenkezel :D
2017. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

"Részemről minden rendben a szexszel, nagyon jó vele."

Aztán felsorolsz egy fél tucat dolgot, ami nem tetszik. Nem passzoltok az ágyban, ennyi az egész. Ne folytasd ezt a kapcsolatot!

2017. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Jó lehetsz pedig az ágyban, jól fogalmazol. Hú, de megforgatnám benned minden lyukban a farkamat. Arcon is csapkodnálak vele...:D Inkább nem írom le, mert...
2017. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ideje váltani...
2017. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Sajnállak. A barátod önző.

Hagyd el a fenébe.

2017. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

És ő nem realizálja, hogy te szenvedsz mellette szex közben? Vagy lehet épp ezt élvezi.XD

Hát beszélj vele, ha nem változik, akkor szerintem lépj.

2017. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Most tör be, mint egy lovat. 23 évesen imádni fogod.
2017. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy írom ezt neked hogy imádom amiket ideírtál. Hagyd ott. Méghozzá azért mert olyan dolgokra kényszerít amiket te nem akarsz. 28N
2017. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!