Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom lassan 12 éve ebből született is egy gyermekünk aki most már 4 éves. Jo ideig minden tökéletesen működött de az utóbbi egy évben egyre kevesebbet szeretkezünk és igazából nekem úgy tűnik hogy ha le is fejszünk egymással azt is csak muszájból teszi . Próbáltam vele beszélni erről azt a választ kaptam hogy ő mostanában nem kívánja a szexet és,hogy nem velem van a baj hanem ő ebben az időszakban senkivel nem is kívánná. Nem nagyon tudom hova tenni ezt a dolgot . Én 32 éves vagyok ő pedig 35. Nem hiszem ,hogy ebben a korban heti egy együttlét lenne a normális főleg ilyen hozzallasal ..ha probalkozok nála el taszít ,le teremt ,hogy nekem csak a szex körül forog minden.. röviden ennyi lenne..

2017. szept. 1. 10:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szerintem más nő örülne ha 12 év utan még ennyire kívánná a párja.
2017. szept. 1. 10:09
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Attól függetlenük, hogy nem akar veled lefeküdni, jól esik az egójának hogy te próbálkozol. Ne mozdulj rá egy ideig, majd elkezdni zavarni a dolog. Ha meg nem akkor már tényleg nem akar semmit, és valamin változtatni kell.
2017. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Milyen időszak? Csak nem valami lelki dolog nyomasztja? Esetleg előbb ezt próbáljátok orvosolni.

Éslepd meg valamivel, egy kelleme vacsi, aztán a gyerek nélküli laksba, vagy egy hotelszobába vissza, és utána bor, hátha hangulatba hozza. A körítés is sokat adhat.

De legyél türelmes, ha valóban lelki ok áll emögött.

2017. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet ,de így ismeretlenül csak a találgatás marad.Például ne így legyen ,de lehet ,h valakibe beleszeretett ez csak egy a sok közül.
2017. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

12 év alatt megtanulhattad volna, hogy egy lánynak nem elég ha a pasijának "áll a farka", vagyis nem elég, hogy "örüljön, hogy kívánod még..."


Egész életedben oda kell tenned magad, udvarolnod kell, le kell hoznod lasszóval a Holdat is ha arra vágyik, nem elég, hogy megsimogatod és azt mondod kívánod. Úgy kell vele bánnod, mintha csak 1 hónapja ismerted volna meg, úgyhogy érezze, hogy neked ő a mindened és megveszel érte.

2017. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Heti 1? Az még elmegy. A legtöbb helyen 10 év után max. havi 1 van vagy annyi sincs.
2017. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Szakítsatok!
2017. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

# 5


Valóban? A nő meg gondolom csak üljön és várja a sok ajándékot, bókot, hódítási kísérletet, ő ne is tegyen semmit a kapcsolatba.

2017. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó a számból vetted ki a szót. Annyival egészíteném ki, hogy a nők a nagy elvárásaik között azt felejtik el, hogy ha választani kell egy x éves kapcsolatban a tökunalmas, megújulni képtelen, egyre velem korosodó párom vagy egy új hús között, ha mindkettőhöz ugyanannyit kell puncsolnom a szexért, akkor én az utóbbit választom, aztán lehet sírni, hogy szemét férfiak
2017. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

1. A szex ne legyen neki kenyszer teljesiteni valo dolog

2. Kenyeztesd olajos masszazs lassan alaposan a labaktol felfele a hason fekve majd forduljon es ugyan ez ...

Masszazs nem elojatek !

3. Joni masszazs nem rossz megtanulni

4. Zavard el h magavan fogalakozzon ...

5. Hangulatos estek csend gyertya csond osszebujas

6. Hivd el randizni

7. Egy szal virag vagy egy kicsi csoki erezze h gondolsz ra

8. Irj neki szerelmes emailt sms.t

9. Ereztesd vele h o egy NO nem anya nem felseg nem mas hanem NO !


A lenyeg h ne a szex legyen eloterbe, hozzd vissza a korai dolgokat az erzelmeket a vagyat egymas fele ...

Igen ez munka es ido de megeri !

2017. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!