Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy kivagyok akadva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kivagyok akadva, mert még nem akar lefeküdni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ő 18 én már 20 éves vagyok. Nem szűz már (egy éjszakáson veszette el, de aztmondta jó volt). 4 hónapja vagyok vele együtt.

Nos szülei elég szigorúak, azt hogy nálam aludjon még most nem engedik. Meg ha el is megyünk valahova meg van mikorra kell hazaérnie... 18 éves a lányuk és még akkor is ilyenek szülei. Na de nem ez a fő probléma.

Egyszer volt, hogy elmentünk inni és nálunk kötöttünk ki, akkor volt ez az, de részegek voltunk.


Közöltem már vele párszor, hogy nem tetszik ez a helyzet, és már nem bírom tovább (mármint hogy semmi sex nincs). Mindig aztmondja, hogy ne aggódjak majd lesz rá alkalom (arra célzott, hogy nem aludhat nálam). Mondtam neki meglehet azt oldani máshogy is... Szüleinek beadjuk, hogy elmegyünk bulizni vagy valami. Erre is csak aztmondta, hogy persze majd megoldjuk. De ezt már jó pár hete, sőt már vagy 2 hónapja mondogatja.


Megérteném, hogy ha félénk szűz lány lenne. De nem az... Meztelen képeket is küldözget, meg mondja mennyire kíván. Na de akkor nem értem miért nincs semmi? Rákérdeztem, hogy velem van a baj, nem tetszenék neki... De mondta, hogy fejezzem ezt be, és a szokásos "majd kerítünk rá alkalmat"


Kezdem úgy érezni, hogy csak szórakozik velem. Ezt vele is közöltem és össze is vesztünk egy kicsit. De most jogosan vagyok kiakadva, nem? Hiába írogatja, hogy mennyire jó lenne már velem lenni, ha még sincs semmi.


2017. jan. 17. 09:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és ne azt képzeljétek el, hogy állandóan a sex témával zaklatom. Utóbbi 2 hónapban 4x hoztam csak fel és csak az utolsó alkalomnál mondtam neki, hogy ez így már nagyon nem oké.
2017. jan. 17. 09:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, erről egy barátom esete jutott eszembe. 9 hónapig voltak együtt végül a lány lelépett a főnöke fiával. Barátom akkor tájt volt 21 ha jól emlékszem a lány pedig ilyen 19 körüli...

Ott is volt egy kis tipi tapi de semmi extra, én mindig azt mondom a barátomnak, ha emlegeti a csajt, hogy ez csak barátság volt kis extrával a lány részéről...


Én azt mondom, még 2 hónapot adhatsz neki, de utána tényleg búcsúzz el tőle, ha nem történik semmi :)


Én így tennék, azt még kivárnám.

2017. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Szóval, ha valaki nem szűz, akkor kötelessége rövid időn belül lefeküdni a barátjával? Azért ez elég fura felfogás.

Lehet, hogy megbánta, hogy ilyen hülye módon veszítette el a szüzességét. Azt szeretné, hogy komolyan vedd, ne csak egy szexnek.

De beszéljétek meg normálisan. Kérdezz rá, hogy mit a tervei, egyáltalán eltervezte-e, hogy mikor, hogyan legyen az első alkalmatok.

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor az nem jó.

2017. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Jogosan vagy kiakadva. Egy párkapcsolatban természetes, hogy a felek vágynak a testiségre. Nem 14 évesek vagytok, hanem felnőtt emberek. Azt nem tudom, megmondani, miért csinálja ezt, azt sem tudom, miért nem ad valami magyarázatot. A "majd megoldjuk" válasszal nem mész semmire. Ha nem tudjátok rendesen megbeszélni ezt a kérdést, akkor hagyd ott!
2017. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Én voltam az első válaszoló, még annyit tennék hozzá, hogy első kapcsolatomban, amikor tudtam milyen könnyen odaadta magát két pasinak is, és nem is alkalmi volt, hanem rendszeres ****** pajtások, akkor engem frusztrált nagyon, hogy 2 hónap után semmi...


Mert egy átlagos lányból kinézem, de akit már 15 évesen még a lépcsőház pincéjében is megraktak, az ne játssza nekem a nehezen megkapatót...


Nekem amikor pedig véget ért (Addigra rengetegszer lefeküdtünk) elmondta elején azért volt ilyen, mert velem sokkal többet szeretett volna.


Lehet tudat alatt b*ssza a csőrödet, hogy valakinek csak úgy odaadta magát egy éjszaka, te meg már itt vagy négy hónapja és semmi...

Elhiszem neked, és nyilván hosszútávon ez így nem is állapot :) De még egy kicsit várjál, lehet amúgy nagyon komolyan gondolja veled, és még várja a legtökéletesebb pillanatot.


Esetleg betervezhetsz ilyen bulizós estet, bekamuzod hogy rosszul vagy kísérjen haza menjetek hozzátok. Te bekészülj illatgyertyákkal vagy egy mécsesekkel kirakott kis szívvel az asztalon, szerintem az még jobb és ne drága mulatság, és megpróbálod akkor ott :)

2017. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem kötelessége lefeküdni velem, de azért ezek után már elvárható. Már mesélt is nem keveset a srácról akivel elvesztette. A pasi nem akart kapcsolatot. Barátnőm mondta is, hogy rossz volt mindennap látni a srácot, úgy hogy nincs köztük semmi (egy suliba jártak). Meg mondta hogy már egy éve nem volt sex és mennyire hiányzik neki (pont aznap volt egy éve hogy elveszítette vele). Akkor nagyon berágtam rá, mert mi az hogy állandóan felhozza az illetőt. Közöltem is vele, hogy szerintem nem csak a sex hiányzik neki, hanem maga a gyerek. Akkor össze is vesztünk, mert már idegesített, hogy valahogy mindig felhozta a srácot (de azóta szóba se került, mert mondtam hogy engem hagyjon békén vele).


És igen, az bánt legfőképp, hogy egy éjszakára odaadta magát könnyen. Én meg már itt vagyok vele mióta és semmi.

Meg ha ilyeneket is elmondd hogy esténként a képeimre masztizik és mennyire jó lenne ha ott lennék.. pff hát akkor ez így elég érdekes.

2017. jan. 17. 10:36
 7/17 A kérdező kommentje:

5# Amit írtál nem rossz ötlet :)

Majd ezzel bepróbálkozok.


De tényleg az a legzavaróbb, hogy mással rögtön lefeküdt velem meg mintha nem akarna. Ez a mindig "majd" válasz nagyon elkeserítő.


"elmondta elején azért volt ilyen, mert velem sokkal többet szeretett volna. "

Ezt már nekem is mondta, amikor még csak pár hete jártunk. Nem akarja elsietni a dolgot, mert velem komolyan gondolja. Na de azért már egy kis idő eltelt azóta.


Várok még 1-2 hónapot türelmesen, aztán majd kiderül mi lesz. Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 17. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
és más van? orál? petting? szerintem amúgy elég gáz, mármint ez a terelés meg ködösítés, nem is az, hogy nem akar szexelni. az még elfogadható lenne, ha bevallaná, hogy nem akar veled lefeküdni valamiért (bár miért? hiszen már egyéjszakása is volt..), de ez kamu. ha nagyon akarnátok, le tudnátok feküdni, nem kell ahhoz éjszaka és együttalvás, sőt, még hálószoba sem feltétlenül kell hozzá..
2017. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Nőként mondom,hogy jogosan vagy felháborodva.4 hónap alatt még mindig nem bízik benned eléggé a szexhez,vagy nem szerelmes beléd?Mert ennyi idő után már nemis lesz,ha eddig nem lett az.Ennyit nem várnék,az biztos,nem pajtások vagytok,a szex egy kapcsolat természetes velejárója.Ja,az külön tetszett,hogy egyéjszakás alatt veszítette el,de téged kényére-kedvére várat :D
2017. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Amikor ittunk és eljött hozzám, akkor volt orál (vagyis csak az én részemről, ő nem viszonozta). Meg végül is volt egy minimális sex is. Csak én a pia vagy az óvszer miatt el se tudtam menni. Na mindegy... akkor én nagyon berúgtam, ő nem annyira.


Nekem is nagyon tetszik, hogy a srácot egy napja ismerte és odáig jutottak :D Meg az is durva, hogy azóta is szoktak beszélni facebookon. Múltkor kísérem haza barátnőmet és írogat valakinek. Csak úgy kíváncsiságból megkérdeztem kivel beszélget... hát a sráccal. Szóváltásba is keveredtünk emiatt, de állítólag nem érez a fiú iránt semmit, és engem szeret meg mindennél fontosabb vagyok neki stb (sablon szövegek, aztán hogy tényleg így gondolja-e, abban már nem vagyok biztos). És én vagyok megszólva, hogy ne féltékenykedjek már feleslegesen.

2017. jan. 17. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!