Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek kell ráizgulni ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ráizgulni ennyire az első együttlétekre, miért alakul ki megfelelési kényszer, amikor csak beszélgetni kéne előtte?

Figyelt kérdés

Nem arról kéne szólnia, hogy mindkettőjüknek jó legyen?

Nem egyből dur bele mindent és legyenek szex istenek. Ehhez úgy gondolom csak beszélgetni kell.

Nekem nem volt még barátnőm sajnos mostanában semmi nem akar össze jönni, de ezt most nem részletezném, és nem izgulok azon, hogy mi lesz, ha gyors tüzelek meg nem találom meg, hogy hova kéne nyúlni és egyéb ilyen f...ságok.

Miért nem lehet úgy hozzáállni, hogy ne teljesítményre menjen hanem arra, hogy örömet okozzunk egymásnak? Én ezt sose értettem. Ha két ember szereti egymást és arra törekszik, hogy mindkettőnek jó legyen akkor, hogy lehet elrontani?


2017. szept. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az emberek félnek attól amit nem ismernek. Meg mert az emberek 1 része csak a teljesítmény szemszögéből képes gondolni a szexre,mintha sport lenne az is. Pedig nem kapnak se kitüntetést ha jól teljesítenek,se megrovást ha nem. A szex az csak szex. Úgy gondolom az első alkalom nem a szexről kell szóljon,hanem egymás testének felfedezéséről. Elfelejtik azt a tény,hogy aki öt választotta szűzként,az tisztába van azzal hogy mire számíthat tőle az ágyban!! Nyilván azért van vele,mert nem gond hogy nem 1 lepedő akrobata. Senki sem úgy kezdte hogy egyből ment minden,ezt gyakorolni kell és majd menni fog.
2017. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer csak akkor van ha rossz a komunikáció. vagy is tré a pasi. Én imádom a szűz lányokat,mindig is vonzottak,de soha sem jutott eszembe hogy nekem meg kellene feleljen,sőt nem is kellett,mert elébe mentem a dolognak.Meg mert sokan beszélgetnek,de nem arról amiről kellene.
2017. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál lánnyal akkor majd megtudod amúgy sokan nem túl izgulják a dolgot csak izgulnak és nem a szexistenség a lényeg de pl mondjuk nem akar az ember fájdalmat okozni a lánynak... Am picit le egyszerűsíted a kérdést mert más a helyzet ha mind a ketten még első alkalommal szexelnek vagy ha a lány már tapasztalt akkor igen is sokat tud segíteni. Szerintem szép dolog az elmélet hogy nem kell feszültneklenni és más a gyakorlat.. Remélem neked is jó lesz az első élmény
2017. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!