Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség egy nő között,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy nő között, aki 10 kapcsolatban lefeküdt 10 férfival, és egy kezdő prostituált között, aki összesen 10 férfival feküdt le eddig?

Figyelt kérdés

Mindkét nő 10 férfival volt.

A prosti legalább pénzt kapott érte.

Ellenben a két nő közül a prostituáltat MÉLYEN megvetik és kirekesztik.

A lényegi különbség MAXIMUM annyi lehet, hogy a 10 kapcsolattal rendelkező nőnél több idő telt el a partnercserék között. De valóban számít ez erkölcsi szempontból? :)


Miért érzik az emberek egy olyan virtuális kreációra hivatkozva, mint a "kapcsolat" feljogosítva magukat arra, hogy össze-vissza keféljenek, és emellett nyugodt maradjon főleg a nők lelke, hogy ők tökéletesen erkölcsös életet élnek, és SOKKAL különbek, mint egy "útszéli prosti"?


Tulajdonképpen ez az egész "kapcsolatosdi" a szerelem prostituálása?



2015. aug. 11. 01:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
ahhhaaaaa:S
2015. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
37%
az a különbség, hogy a nő nemibeteg. a prosti meg legalább hasnzál gumit és nem kell szeretni se :D
2015. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
33%
Erkölcsi szempontból a büdös világon semmi. Amelyik nő 10 kapcsolat után sem képes megállapodni, azzal igen komoly gond van, és ugyanezt fogja folytatni továbbra is.
2015. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
33%
Az a kulonbseg h az egyik egy budos kva mert penzert szexel akar szamara undorito egyedekkel is. A masik no meg egeszsegesen megeli a szexualitasat. Csupan ennyi
2015. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Hangosan felnevettem azon a kifejezés-kreálmányon, hogy "megéli a szexualitását". :D :D Ez mit jelent, barátom? :D


Aki pedig nem érti a szavak mögötti képletet (10 = x, helyettesíts be 1< számot), annak nincs értelme itt válaszolgatnia, mert ilyen szintű sötétségen nem tudok segíteni, bármennyire is aprólékosan, szájbarágósan magyaráznám.

2015. aug. 11. 01:27
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem sok, természetesen a nők azok akik mélységesen megvetik a prostikat, mert egyfajta konkurenciát látnak bennük. Egyébként jóformán ugyanaz megy "kapcsolatosdi" alatt mostanra. Egy nőért így vagy úgy, de fizetni kell, a nem prostik pedig sokkal drágábbak, mint a hivatásosak. Mára alapvető lett már fiatalon, hogy az nem férfi aki nem cipeli autóval a seggüket plázázni, nincs kigyúrva és társai. És a legtöbb "barátnő" nem tud sokkal többet nyújtani egy prostinál. A testüket tudják adni, ennél több a legtöbbnek nem áll rendelkezésére.
2015. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
75%
Fúú de hülye válaszokat adnak itt egyesek. Eleve miért kéne megvetni egy prostit? Ő is ugyanolyan nő ráadásul biztos, hogy nem jókedvéből csinálja. És ne írjon nekem senki olyat, hogy menjen közmunkára vagy valami, mert kikaparom a falat. Egyébként én már voltam prostinál és nagyon jól el lehet beszélgetni velük, akinél voltam kifejezetten értelmes volt. Szóval hagyjuk már ezt a kiba*zott képmutatást.
2015. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
15%

Leginkább #1-essel tudok szimpatizálni.

A kérdés és a válaszok is töménytelen marhaság, ezért nem lehet rájuk normálisan reagálni.

2015. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

#6


Tökéletesen igazad van abban, hogy ma, 2015-ben az átlag nő egyszerűen képtelen többet nyújtani annál, mint amit egy prostituált nyújtani képes. A különbség, hogy ha a nő "barátnő" státuszban van melletted, akkor esetleg lesznek közös emlékek arról, hogy mennyire szétcsaptátok magatokat valamelyik bulin valamelyik hétvégén... :)


#7


A prostikat megvetik. Pont. Ezt tényként írtam le, nem véleményként, azért, mert ez így van, és nem én találtam ki. Számomra az is elég egyértelmű, hogy miért vetik meg a prostikat. Ugyanazért, amiért egészséges emberek azokat a nőket, akik több partnerrel voltak életük során. Senkit nem zavar, hogy a prosti pénzt kap érte, vagy hogy ki az, akivel szexel. Egyszerűen a mennyiség zavarja az embereket.


Ha pedig a mennyiség a fő kifogásolható tényező, akkor az ÉGVILÁGON SEMMI különbség nincs a kérdésben szereplő két nő között.


#8


Kedves töménytelen marha,


ha nincs kedved leszállni az önseggnyalás hórihorgas lováról, akkor egyáltalán miért fáradsz a kommentel?

2015. aug. 11. 01:51
 10/40 anonim ***** válasza:
54%

Én imádom a prostikat, vannak rettentő jó puncik köztük, akik lelküket kiteszik a vendégért, mint egy jó drága fodrász. Szóval nem nézem le őket, de tény, hogy nem is tartom őket annyira sokra emiatt. Qrva az Qrva marad bármennyire is jófej, kedves és aranyos :D

Mérnök vagyok én is matematikával közelítek, így nincs is különbség a két nő között.


... de más szemmel közelítve:


Képzeljük el a példát, Adott egy jó csaj akinek bizsereg a punci, és szeret - tud is szexelni. Igazi kis nimfo csaj, nekem volt ilyen nőm, szőke tehenészlány, de a puncija mint egy szivattyú, vagy 30 Teslás MRI mágnes úgy vonzotta be a f...t. :D Sok barátja is volt, sokat is szexelt, naponta igényelt egy aszfaltbontást ütvefúróval, majd kátyúfeltöltést és végül fehér zebrafestést.

DE legalább azzal csinálta aki számára is megfelelt, bejött neki, izgatta szexuálisan. Nem mindenkit engedett oda húspulthoz. 5-en voltunk srácok haverok, és végül csak én kaptam engedélyt parkolásra a puncilében eláztatott garázsba. :D


Ezzel szemben vegyük a kezdő 18(==15-+1 anyjasetudja)éves Kalányos Szmeágol Bijonszé-t. Kezdjük a napot egy 35 fokos nyári reggelen, miután a jólmegtermett apuka kivitte a lefingott vasszálító VW-vel a főút mellé. Családban marad, Kalányos Scrödinger az másnapos bortól bűzlő pofájú igazságos édesapa, fellöki a bodzaszedő létrára és jól besummantja neki a poroltót. (1) Mehetsz dolgozni kislányom.

Első vendég Jhonny az 50-es kamionos, a 400 Km-es csehszlovák autópálya alatt, rőt makkja alatt megerjedt a túró... Durr beledurrant egy nagyot a susnyásba (2)


Jaj, hát sziréna, megáll Starsky és Hutch a két Nyékládháza sheriffje. Nincs büntetés, mehet természetben fizetés! Egyik hátulról gumibotozza meg, másik pedig fojtogatva küldi neki szájba a rendőrlompost. (3)(4)


Ó hát nem apu jött vissza egy vizitre..(5)


János bácsi teker koszrogó biciklijével a kicsi Bijonszé előtt. Foga már nincs egy sem, fél heréjét ellőtték a második világháborúban, 20 éve nem dugott... de nyelve mint a motolla, úgy jár! (6)


Lemegy a déli nap sugára estelledik.... megáll a Lada, öcsi az: Kalányos Sebastian Bach és a haverjai, Orsós Kopernikusz és Rézműves Faraday. Szegény kislány kapja fentről, lentről, alulról, minden input és output foglalt (7-8-9)


Megfáradtan, rongyosan áll még éjfélkor is a főút mellett, mikor berobog édesapja a transporterrel. "Na szájjábefelé és húzd le a bugyogót, anyád megint elzavart"

2015. aug. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!