Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol talalhato az a bizonyos G...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhato az a bizonyos G pont illetve pontosabban leirna nekem valaki?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
.
2017. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2017. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
1-es..... neee :D
2017. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyetértés a szakemberek, szexológusok, orvosok között még a létezéséről sem.

A csikló nem látható része a hüvelyt fogja körül, az én elképzelésem és tapasztalatom az, hogy ezt lehet elérni a hüvelyből. Szerintem, ha van G-pont, akkor ez az. A hüvelybemenettől 2-4 centivel beljebb, a has felőli oldalán van az érzékeny pont, de messze nem minden nő érez különös jóságot az ingerlésekor. Minthogy a hüvely meglehetősen vastagon izmos, eléggé határozottan kell dörzsölni a hatás kedvéért. Legjobban beválik, ha a szemből bedugott ujjal "gyere ide" mozdulatot teszünk.

2017. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen leirtad :) a sok kanosnak meg kerem ne irjon privatot nem kell segiteni megtalalni ugyanis pali vagyok es en szeretnem a paromnak koszi!.
2017. szept. 4. 00:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekel, mit gondolnak róla a szexológusok, néhány nőnél biztos, hogy létezik :)

Köze van a hüvelyi orgazmus eléréséhez is persze. Páromnál nem csak, hogy létezik, de tapintható is. Pont ott ahol az utolsó válaszoló leírta. Érzésre kb ujjbegyni folt, nem pedig pont. Izgalmi állapotban tele lesz recével és kiemelkedésekkel. Nála nem kell erősen izgatni, és nagyon könnyen van hüvelyi orgazmus, csiklóingerlés nélkül. Csak ujjazástól vagy dugástól is.

Vagyis ez így nem igez, hiszen a g folt és a csikló elvileg ugyanannak az ideghálózatnak a része ;)

2017. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gugli a barátod kérdező!!
2017. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit megnyomod a lány hasát a szeméremdomb felett, és úgy csinálsz gyere ide mozdulatot az ujjaddal , még jobb lesz :)
2017. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig általában sikerült kitapintanom, csak bedugod az ujjad és figyelsz mindenre, és érezni fogsz egy kis "pontot", és azt kell finoman izgatni...Nekem eddig többször is elélveztek a nők már ujjazás során, mikor ezt a pontot izgattam, és nem is kell vadul....Az utolsó azt mondta, ilyen jól még senki nem csinálta neki kézzel, mert eddig mindenki vadul dörzsölte. Szóval, a lényeg, hogy érzéssel meg kell keresni azt a pontot és általában nyert ügy ;)
2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!