Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok/nők, ti csupaszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok/nők, ti csupaszok vagytok intim területen?

Figyelt kérdés

Attól függetlenül, hogy "nem használjátok" csupaszra borotváljátok csak magatok miatt mert mondjuk nektek úgy tetszik jobban ?


Illetve milyen a fazonotok ? Van köztetek aki akár kifejezetten szexi csíkot hagy meg ?


Érdekel, hogy ez most tőletek egy a férfiakért hozott áldozat vagy magatoknak tetszik ez jobban.

Írjátok oda a korotokat is légyszi :)



2017. szept. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Általában csupasz, de nem stresszelem magam, ha éppen nem tökéletesen sima (="majd holnap leszedem, úgysem látja senki").


20/L

(Nem kérek privátot, köszi)

2017. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Férfi vagyok de ez engem is érdekel :D
2017. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi, hogy mertetek válaszolni a lehetséges privátáradat ellenére :D
2017. szept. 4. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tervezek strandra/uszodába menni, akkor abszolúte békén hagyom, csak néha vágok a hosszából.


Úszás előtt bikinivonalat vágok, menstruáció előtt meg ott hátrébb hogy könnyebb legyen tisztán tartani.


Utálom nyírni, mert kipattogzik.


Egyszer kíváncsiságból letoltam az egészet, mondhatjuk hogy tetszett is, de a kipattogzás meg a lassú visszanövés... ehh, jó ez így gyárilag.


Pasik nem kifejezetten érdekelnek (csajok pláne, nem úgy értem) ha fazonolni akarnék, akkor max. művészi vágyaimat vezetném le vele, gyakorlatilag csak magamnak, bár nem hinném hogy erre valaha olyan borzasztóan sokszor sor kerülne. Igen, én ilyen érdekes vagyok.

2017. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
egy kis csikot én általában szoktam hagyni, ne legyen teljesen kislányos.
2017. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! A csíkkal egyetértek személyszerint az a kedvencem :D
2017. szept. 4. 21:48
 7/13 A kérdező kommentje:
a higiénia is teljesen érhető indok ! :)
2017. szept. 4. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korom óta kb. 2 hetente, mikor épp eszembe jutott, mindig megborotváltam.

Talán egy-két alkalommal csináltam fazont, de nem volt kedvem rendszeresen azzal bíbelődni, úgyhogy mindig csupaszra szedtem.

Nekem így tetszett-tetszik.

2017. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is csupaszom, egyreszt menstruaciokor mindig beleragadt a ver. Nekem jobb igy.
2017. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rövidre levágom csak, borotválni nem szoktam, mert nem bírja ott a bőröm

18L

2017. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!