Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt rajtam kívül öreg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rajtam kívül öreg szüzek? Mik a terveitek?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok és terveztek e még változtatni?


Én 25 vagyok 20 nap múlva és arra jutottam, ha idáig nem sikerült akkor inkább önmegtartóztató leszek és lemondok a családról is...

Inkább a munkára koncentrálok és elkezdek mondjuk festeni, vagy valami.


f


Na és Ti?



2017. szept. 5. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én 26 évesen vagyok az és sosem érdekelt, hogy meddig leszek az. Egyszerűen az én világom nem a szex körül forog ennyi. A szüzesség nem fertőző betegség amit kezelni kell...
2017. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 DollarDog ***** válasza:
63%

Nem leszólni akarlak, de öreg szűz? Akkor mit mondjon az, aki 50 évesen, vagy a fölött szűz? :D

Több lehetőséged is lenne! Eljárnál ismerkedni,bulizni esetleg!

U.i:Tényleg nem leszólni akartalak,csak elgondolkodtatni hogy tudnál változtatni a helyzeten ha akarnál!

2017. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
24f éves vagyok cserkesztem be de kijelentem hogy egy loser vagy kapard ossze magad vagy jar a pofon
2017. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

"Én 25 vagyok 20 nap múlva és arra jutottam, ha idáig nem sikerült akkor inkább önmegtartóztató leszek és lemondok a családról is.."


Ezt hivjak az angolban involuntary celibacy-nak. De a hormonjaid ugysem hagynak majd. Vagy elmesz prostihoz, vagy ugy teszel, mintha nem lennel az. Ennyit lehet tenni. En megfogadtam, hogy nem toltom be a 25-ot szuzkent (elmentem prostihoz, de vegul nem fogadott), de megis betoltottem... aztan egy hettek a szuletesnapom utan sikerult elvesztenem valakivel. Az elet eleg kiszamithatatlan... :d

2017. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Vicceltem csak nem vagy loser a pofon se jar csak gondoltam hatha osszekaparod magad
2017. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Más meg 14-15 éves korától dug. Akkor te már kihagytál 10 év dugást az életedből!
2017. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a szuzesseg mizeriat csak a szuzek gondoljak tul. Attol nem leszel mas ember mert a farkad benyomod a punciba. Egyetlen mozdulat. Semmivel sem kevesebb az ember szuzen. Maximum lelkileg tud szarul esni hogy "senkinek nem kellesz".
2017. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
0%
B@ssszál fiam jobban jarsz
2017. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A szüzesség egy állapot amit a tapasztalatlanság és a tudatlanság konzervál be. A szüzek természetesen nem ismerhetik azt amiben nem volt részük. Nekik ezzel nincs gondjuk többnyire, de később sokan rájönnek h túl sokat problémáztak a dolgon és túl sok mindent hagytak ki emiatt. Az elveszett éveket pedig már senki nem adja vissza nekik.

Vannak akik önigazolást gyártanak, és magukat nyugtatják h nem baj ez, miközben valójában zavarja őket és ezen a téren nincs meg a lelki egyensúlyuk.

Valójában ez a megvonás nem káros nekik, de sok örömtől és tapasztalattól esnek el.

Én 24 évesen vesztettem el ezért tudom h mit beszélek.

Legalább 6 évet és egy csomó tapasztalatot és szerelmet buktam el emiatt, amiket már nem tudok bepótolni. Azok az évek elvesztek...

35F

2017. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

25 évesen lemondasz az egészről?

Esetleg ismerkedni kellene, munkán kívül hagyni magadnak is időt. Mert így leszel öreg szűz, ha ezt a hozzáállást folytatod!

2017. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!