Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt rajtam kívül öreg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rajtam kívül öreg szüzek? Mik a terveitek?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok és terveztek e még változtatni?


Én 25 vagyok 20 nap múlva és arra jutottam, ha idáig nem sikerült akkor inkább önmegtartóztató leszek és lemondok a családról is...

Inkább a munkára koncentrálok és elkezdek mondjuk festeni, vagy valami.


f


Na és Ti?



2017. szept. 5. 16:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ne higgyétek, hogy nen próválkoztam. Nagyon is sokat próbálkoztam, sokat valtoztattam a külsőmön és a belsőmön is egyaránt emiatt...

Amúgy nekem a sima szexnél fontosabb lenne a szerelem, kapcsolat de az még annyira se elérhető.

És úgy, hogy még nem szexeltem (mert nem tudok felszedni egy lányt csak szexre sem) ez (lehet, hogy beképzelt, de) egy plusz hátrány.

2017. szept. 5. 20:06
 12/21 anonim ***** válasza:

27 évesen vesztettem el prostival...

Rengeteg megalázás ért addig, mivel én rendesen ismerkedtem 18 éves koromtól kezdve, csak szorongó jellem vagyok, eleve rátett sok lapáttal az egészre.


Persze a legjobb lemondani mindenről, családról barátokról, lányokról és szépen megrohadni egy öregek otthonában. Hagyjuk már... Tessék elmenni, cselekedni.


A szüzesség egy gátló tényező. Egy behúzott kézifék kb. Jelképes tudatalatti szimbólum, ami egy vénszűznél totálisan meggátolja, hogy egy nővel életképes kapcsolatot létesítsen. Megérezték rajtam a nők valahogy, a szagomon, a kisugárzásomon látszott az egész... Higgyetek nekem, ez evolúciós biológia. Színtiszta tudomány. Szerintem a feromonjaidon érzik a tapasztalatlanságot.


Valakin nem segíte a prosti, de ha tudsz vele élni akkor életed legjobb döntése lesz, amit már rég megkellett volna hozni. Azóta valahogy máshogy nézek a nőkre. Tudom mire számítsak. Mikor beszélek velük, nem egy érinthetetlen angyallal beszélek, hanem eltudom képzelni, hogy képes vagyok meghódítani. Már nem szorul görcsbe a gyomrom, ha rágondolok, úristen meztelenül fog látni, úristen felrobban a farkam, ha hozzáérek a melléhez.

Megvilágosított, hogy ugyan olyan emberek mint mi, csak puncival. Izom, zsír, csont. Kakálni is szoktak.

A szex sem olyan nagy valami mutatvány, amitől rettegni kéne... ugyanakkor nagyon fontos a szexuális kultúra egy hosszútávú kapcsolatban. Ezt prostival nem is lehet megtanulni, maximum a kezdő lökést adja meg. Segít felülni a bicajra, és ha ellökted magadat, utána már imádsz bringázni, és felbäsz, hogy eddig mit csináltál, mert élvezed, hogy fújja a szél a hajadat.

Utána már nem a rettegés fog érdekelni, hogy elesel a bringával, hanem hogy dejólesz fújja majd a hajad a szél.


Igen, a szüzesség nagyon is tönkretehet, megakadályozhat, ellehetetlenítheti az igazi szerelmet amikor majd odakerülsz. Pont amire vártál 25 évig, az a madár fog elrepülni...

2017. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jelentem 10és fél évesen már szexelni akartam 12évesen már nagyon ajjaj sajna majd 20voltam mire sikerült.De még most is szűz vagyok!:D Család mellett nem fogsz szexelni,főleg aszexi nő mellett.Mik a terveitek? Ó modellvasút,jó halakat fogni(bokorban el lehet bújni:),dongó motorom fejlesztem
2017. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Mi a fenét csináltál az elmúlt 10 évben?? Jaaa a gép előtt kockulva meg "nemjároksehovamiértnincscsajom" hozzáállásal nem is csodálkozom. Meg ez a rossz duma hogy "nekem fontosak a lelki dolgok" pfff.
2017. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyedül Te rajtad múlott és múlik, hogy ez így alakult. Ha beletörődsz akkor beletörődsz a Te dolgod, de változtatni tudnál ha akarnál.
2017. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
Én 26 évesen éreztem, hogy itt az ideje megnősülni. Addig is csajoztam, de ekkor láttam elérkezettnek. 25 évesen miről beszélsz te? Attól, hogy nem voltál még nővel, mit sem változtat az értékeden, csak ne gubózz be!
2017. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Logikailag nem áll öszze ez a komment.

Egyáltalán mi a tököm köze van a házasságnak a szüzességhez? Már ha értelmes, nem mélyvallásos agymosott az ember.

2017. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Úgy van köze ha az ember a szűz jegyében született :D és elbaszott aszex a nője.#13
2017. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én 29 éves voltam, mikor összejött (egyéjszakás kalandból), sok minden nem változott utána, a "szüzesség" csak a fejedben létezik.
2017. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nekem is egyéjszakás volt az első dugás 22 évesen. Tényleg a semmiből jött egy esély. Egy csaj rámindult egy fősulis bulin, s bátran kezdtem nyúlkálni...

Én is visszúhúzódó, érzékeny srác vagyok (44 már), de a legnagyobb gondom az önbizalomhiány volt - általánosan mindenhol. Rendes kapcsolatom nem jött össze, így kalandokat kezdtem keresni - 10 éve már. Idősebbekkel, akik szerencsére már ugrottak... Szerencsére udvariassággal, kedvességgel, érdeklődő szöveggel "elértem" hozzájuk... Abszolút megnőtt velük a szexuális önbizalmam. Sajna a fiatalokkal máig nem értek szót. Azért még mindig nem mondtam le rendes kapcsiról, mert gyakran ráunok néhány szex után egy-egy asszonyra...

2017. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!