Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt rajtam kívül öreg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rajtam kívül öreg szüzek? Mik a terveitek?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok és terveztek e még változtatni?


Én 25 vagyok 20 nap múlva és arra jutottam, ha idáig nem sikerült akkor inkább önmegtartóztató leszek és lemondok a családról is...

Inkább a munkára koncentrálok és elkezdek mondjuk festeni, vagy valami.


f


Na és Ti?



2017. szept. 5. 16:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ezt a szuzesseg mizeriat csak a szuzek gondoljak tul. Attol nem leszel mas ember mert a farkad benyomod a punciba."


Ez amugy igaz. Amikor tulestem rajta, azt gondoltam "je, ennyi az egesz? Hat ezen aztan nem erte meg annyit ragodni...".



"Egyetlen mozdulat. Semmivel sem kevesebb az ember szuzen. Maximum lelkileg tud szarul esni hogy "senkinek nem kellesz"."


Igy van, de ezt viszont ne becsuld le, mert emiatt tenylegesen kevesebbnek erzi magat az ilyen ember.



Amugy en mar unom azt is olvasni, hogy "a lanyok megerzik/meglatjak/megerzik az ember szagan" stb. Ez hulyeseg. Nem ereznek meg semmit, csak annyi a valosagalapja, hogy aki szuz, az tenylegesen maskepp viselkedik. Egyszeruen nem olyan magabiztos, nem mer annyira nyilt lenni a lanyokkal, mert fel, hogy lebog. Ennyi a kulonbseg. Aki el tudja adni magat, annak nem nehez a kozelebe jutnia, nekem is lett volna alkalmam mar huszeves korom alatt is. Amikor vegul elvesztettem egy fiatalabb lannyal, az sokadjara se akarta elhinni, hogy o volt nekem az elso, azt hitte, viccelek.

2017. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!