Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok tapasztalat szerzésből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok tapasztalat szerzésből kimaradtam? :/ 20f

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, tehát azt sem tudom, hogy milyen szerelmesnek lenni.:( És nincs is tapasztalatom az ismerkedésben, nem tudom, hogy hogy kell "bánni" a lányokkal.

Viszont egy dolognak nagyon örülök, hogy volt egyszer részem kipróbálni a szexet egy lánnyal, igaz h nálam jóval fiatalabb volt, de akkor is.:)


Introvertált típus vagyok, nincsenek barátaim, keveset beszélek. És emiatt jóval nehezebb a dolgom az ismerkedésben.

Nagyon nagy hátrányban vagyok emiatt a barátnő szerzésben?

Lehet így valamikor feleségem?


Légyszi normálisan válaszoljatok, és köszönöm előre is!

20f


2017. szept. 5. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

röviden: igen, na itt a képlet: vágyaid, álmok --> rendszerezd őket --> készíts tervet a céljaid elérésében---> kemény munka --> önfejlesztés --> sikerélmények --> önbizalom, kisugárzás--> boldogság (és ragadnak rád a nők)

Tehát ha megvalósítod az álmaid kemény munkával nélkülözéssel (kb 2-5év) bármit elérhetsz. A baj az ,hogy még ha hozzá is kezdesz 2 hét múlva már úgy elfelejted, hogy nem is emlékszel majd hogy ezt a kérdést kiírtad. Általában ilyenek az emberek.

2017. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól mondja az első :) az emberek inkább sajnáltatják magukat ahelyett elemeznék min kell fejleszteniük, mi az ami gátolja őket. Próbálkozás nélkül kijelentik, hogy ők egyedül fognak meghalni már mert reménytelenek :D
2017. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyesen írsz. Ez jó alap ahhoz így elsőre, hogy nem vagy buta. Voltál már lánnyal, tudod milyen, így félni valód sincs. Csak légy nyitott és bátrabb. Rosszabb nem lesz, ha esetleg nem jön össze valami. Csak ne ostorozd magad. Tudatosítsd magadban, hogy nem veled van a gond. Igyekezz emberek között lenni, koncertek, bárok, kocsmák. Szólíts le lányokat. Nem harapnak. Az emberek többsége örül annak, ha nem ő kell kezdeményezzen.
2017. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az én fiam is ilyen, talált barátnőt. Semmiről nem maradtál le. Hogy ki milyen személyiségtipus nem előny vagy hátrány, mindegyiknek van jó és rossz oldala is. Küldök egy idézetet és azt jól vésd az eszedbe:

"Jó volna, ha elfogadnánk a gyerek karakterét, és nem próbálnánk erőszakosan olyanná faragni, amilyen úgysem tud lenni. Tudom, félünk, hogy nem fog 'érvényesülni' az életben. De kérdezem: egyáltalán mit jelent az, hogy 'érvényesülni'? Kit irigyelünk? Azt az agresszív, csúcsra törő pasast, aki fiatalon eszelősen hajt, sikert sikerre halmoz, majd negyvenöt éves korára kiég, ötven-hatvan éves korára pedig egy megkeseredett roncs lesz belőle? Ez a jó? Biztos, hogy lesajnálandó az a kis 'félénk', introvertált, befelé forduló fiú, aki csak 35 éves kora után kezd lassan kibontakozni? Lehetőleg kerüli a nagyon harcos mezőket, de azért talál magának egy területet, amit szeret, amiben jó, és amivel elkezd egy kis pénzt is keresni. Azért a végére csak összehoz egy szerény kis hajlékot, ahol jól érzi magát a családjával, kellemes, kedves apa és nagypapa lehet belőle, imádják a gyerekek és az unokák. Ez egy sikertelen élet volna? Tényleg csak egyetlen vonzó életsablont tudunk elképzelni, amelyiknek ráadásul mindig csak a csúcspontját ismerjük, a végét soha, kivéve, ha az az öngyilkosság? Ennyire megőrjített bennünket a celebszemlélet?" Dr. Vekerdy Tamás: Jól szeretni

2017. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én 19 évesen csókolóztam, szexeltem először. Azóta rengeteg férfivel szexeltem, hármasban, többesben, nők is, swinger, Semmivel nem vagy lemaradva, a személyiségeden kellene változtatni, az introvertált típust kevesen kedvelik, engem taszít.
2017. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!