Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen érzés volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Milyen volt az mikor először belédhatoltak és az egész további aktus? És légyszi ne írjátok azt, hogy nem lehet leírni,legyetek kreatívak.

2017. aug. 19. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
fájt az elején nagyon, utána fokozatosan egyre jobb és élvezetesebb lett
2017. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Eleinte kellemetlennek mondanám, feszült voltam és ideges, nem is élveztem annyira. A második menet már jobb volt, a párom akkor már jobban figyelt.
2017. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Fájt, nem volt jó. A köv. alkalom már jobb volt.
2017. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon fájt ahogy tágultam, mert nagyon szűk voltam. Ráfeszültem az egészre, véreztem is. Szóval mikor először belémhatoltak az nem volt valami kellemes. Az aktus többi része már jobb volt. Főleg a lovaglópóz mert ott én tudtam szabályozni hogy meddig menjen be. Meg sok orál volt mert azt imádtam csinálni neki. Azóta azért ezerszer jobb a szex :D

N

2017. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A nászéjszakánkon történt, és szuper volt. Ismertük egymás testét, tudtuk, ki, mit szeret, csak a szex-szel vártunk az esküvőig, így teljesen el tudtuk magunkat engedni, mert nem ott kezdődött a dolog, hogy "juj, megfogta a mellem, vagy levette a bugyim, most mi lesz?" Nem mondom, hogy mindenkinek eddig kell várnia, de a fokozatosság csodákra képes, szóval az nem árt, ha előtte sokszor csak petting van, és ismerjük, tudjuk, mit szeret a másik, mikor oda kerül a sor. :)
2017. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Abszolút semmit sem éreztem.
2017. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Borzasztó volt... nem is tartott 3 percnél tovább. Nem véreztem, de a gumi nagyon irritált. Égett, viszketett tőle a hüvelyem, a gátnál a bőröm megrepedt. Nagyon kellemetlen volt. Ez kb pár aktusig sajnos ilyen volt, amúgy is nagyon szűk vagyok. Aztán rájöttem latex allergiám van. Gumit váltottunk és utána már jobb volt.
2017. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé fájt az elején, kicsit össze kellett szorítanom a fogaim, de mégis jó volt, aztán egyre jobb. A végén újra azon imádkoztam, hogy legyen már vége, mert eléggé elkezdte dörzsölni a frissen felsértett szűzhártyám, ami megint nem egy kellemes dolog volt. Utána még kb az első 2-3 szex az elején fájdalmas volt, ahogy szétfeszít, de aztán hozzászoksz.
2017. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Semleges. Nem fájt egyáltalán, de nem is élveztem.
2017. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem fájt ,nem vèrzett.furcsa volt inkább, uj dolog de kellemes.
2017. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!