Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kalandra miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandra miért olyan nehéz nőt találni? Vagy csak én keresek rossz helyen?

Figyelt kérdés
Eddig összesen 1b volt, akivel csak szex volt és nem ismertem előtte. Valakinek tapasztalatok?
2017. szept. 7. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Eléggé rossz helyen keresel.


Ha társkeresőkben is meleg kategóriába írod, nehéz dolgod lesz.

2017. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem szeretnek a nők szexelni önmagáért. A párkapcsolatért szexelnek. Vagy pénzért. Kiábrándító, de ez van. Menj prostihoz.
2017. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben ott rontják el akik olyan férfiak, mint te, hogy egyből egyértelművé teszik, hogy ők csak szexet akarnak. Ugyanúgy kéne ismerkedni velük, mint rendesen és a szexet egyáltalán szóba sem hozni.
2017. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as ezt tapasztaltból mondod? így kezded és utána sikerült csak szexkapcsolatot összehozni ?
2017. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mostani lánnyal akivel heti egyszer-kétszer összejárunk, az első randin nem csókolóztunk, a második randin csókoltam meg és a harmadik randin feküdtünk le először, amikor áthívtam magamhoz vacsorát főzni. Előtte is a szexről semmit nem beszélgettünk.

Ugyanígy általában 2-4 randi szokott lenni, mire lefekszem a lányokkal. Azokkal is, akikkel végül csak szex van.


Akiket Tinderen ismerek meg csajokat, azok is röhögve mondják mondjuk ha szóba kerül élőben, hogy szinte minden férfi felhozza a szexet 5 percen belül, miközben csak annyit kellene csinálni hogyha szexelni akarnak, akkor nem a szexről kellene beszélni. Már többen azt mondták hogy azzal tűnök csak ki, hogy egyszerűen normálisan viselkedem és nem a szexről beszélek szinte egyből. Sőt, a szex előtt fel sem hozom a szex témát.


Nekem ez amit mondok nagyon beválik a való életben.

2017. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak az hogy csak szex nem nyomos érv ahhoz hogy lecsússzon róluk a bugyi.Inkább masztiznak. Kell hozzá tartós kapcsolat,van akinek pénz,esetleg vezető beosztású munkahely,vagy csak légy sikeres hogy villoghasson veled.Mert 1 bizonyos részüknek ha nőhet az egója akkor minden oké.
2017. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 de ez így nem átverés?
2017. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és èn èrtékelem ha rögtön megmondja, hogy csak szexet akar. Minek a randi ha csak megdugni akar?

Fölösleges körök nekem volt olyan aki megmondta rögtön nem is egy és volt hogy belementem de olyan is hogy nem. Életem legjobb szexuàlis èlménye egy olyan emberrel volt akit akkor làttam elöszőr őszinte volt elmondta hogy szexelhetnénk annyira jò volt hogy fèl évig heti többször összejàrtunk utànna azòta se volt senkivel olyan jò mint vele. Pont ezért nem bàntam meg hogy belementem.

2017. szept. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-8:

És ÉN honnan tudjam hogy ő mit akar? Miért nem Ő mondja meg akkor nekem hogy ő konkrétan kapcsolatot akar?


Én úgy vagyok, hogy lesz ami lesz, még bármi lehet a vége. Ha annyira megkedvelem és annyira tetszik, akkor több is.


Mi van ha én azt feltételezem hogy ő is szexet akar? Akkor nem ő ver át engem azzal, hogy nem mondja el hogy ő csak komolyat akar? Ez pont ugyanaz, mint az érem másik oldala.

2017. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!