Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járok egy fiúval pár hónapja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiúval pár hónapja, és úgy 1-2 hetente olyan rossz érzés fog el, főleg amikor felkelek és mellettem alszik. Biszex vagyok, bár ő az egyetlenb azonosnemü aki megfogott eddig. Csak hetero kapcsolataim voltak. Miért van ez? 27f

Figyelt kérdés
szóval most is felkeltem pisilni és rossz érzés fogott el. olyan mintha valami rosszat tennék. inkább a nappaliba jöttem és kicsit tv-zek és megírom ezt hátha valaki tud segíteni. miért van ez?
2017. szept. 6. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom még nem fogadtad el teljesen, hogy bejönnek a pasik is. De nyugi nem teszel semmi rosszat. Ha jó a kapcsolatotok csak érezd jól magad! :)
2017. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
útálom magam most.
2017. szept. 6. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi pajti, pasival sokkal jobb egy kapcsolat, mint novel. Nem csinalsz semmi rosszat.
2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom. ARanyos nagyon. 19 éves. csak én vagyok ilyen. de lelkiismeret furdalásom van. most szuívem szerint elrohannék beülnék kocsiba és soha vissza nem jönnék.
2017. szept. 6. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én a te helyedben vissza feküdnék és jol átölelné, bár passziv vagyok, erőteljesen benned van az, hogy ez rosz, mivel nem láttunk gyerekként példát, hogy két fiu is élhet boldog életet, de... szerintem értékeld át a dolgokat, hogy ott van akit ugy megszeretgethetsz, hidd el, hiányolni fogod ezt az érzést, bármennyire tűnik most furának.
2017. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Még nem fogadtad el magad.az elfogadás hosszú folyamat.Nyugi nincs miért szégyellni magad.Csak azt teszed ami neked jó.és vszinű hogy örömet okoz.Figyelj ide ne engedd magad ra a sötét dogmákat.Ebben a helyzetben nem elszaladni kell hanem élvezni azt hogy partnered van aki melletted alszik.Ne tégy semmit a vágyaid ellen.nem bűnt követtél el hanem éled az életed ahogy mindenki más teszi!!!!Nyugi!
2017. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kicsit jobban kezdek lenni :) nem tudom miért érzem ezt de reggelente mindig ilyen vagy ha felkelek, de most lassan úgy érzem ahogy írták, hogy visszafekszem és jól megölelgetem :)
2017. szept. 6. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Király vagy!alegjobb amit most tehetsz!drukkolok neked hogy minél hamarabb túllegyél rajta.Megérdemled!😉
2017. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Hhhhhhhmmmmmmm!!😍😍😍😍😍😍😍de cuki vagy! Annyira aranyosak lehettek! Öleld át szorosan és mondd el neki, hogy mennyire különleges!

A szerelem a világ legszebb dolga! 👬💑💏💟💟💟💖💖💖💓💗 legyetek boldogak!


Virág,20/l

2017. szept. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Én mindenkinek adtam egy zöld pacsit, örülök, hogy mindenki buzdítja a kérdezőt :)


És igen, értékeld át magadban a dolgokat, nem tudom vallásos vagy-e, de ne hallgass semmi olyanra, hogy ez bűn lenne, még ha az egyház vagy a világ ezt is mondja. Szeretni nem bűn és azt kifejezni sem bűn és Isten mindenkit szeret és nem hinném, hogy ellenére van az, ha valaki szeret valakit, és a szerelmét ki is mutatja a másik felé. Nem embert öltél, meg nem loptál, ez nem bűn... csak azok szerint az, akik nem tudják elfogadni, hogy máshogy is lehet szeretni. De amúgy meg nem is tartozik senkire, hogy kit és hogy szeretsz, meg ne is törődj mások véleményével, a lényeg, hogy te is boldog vagy, és még egy másik embert is boldoggá teszel! Hagyd kiteljesedni a dolgot, mert akkor még boldogabbak lesztek! Hajrá srácok, én is szurkolok nektek! :)

25/f

2017. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!