Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit várjak az első szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak az első szextől?

Figyelt kérdés
2 nap múlva tervezek lefeküdni egy apám korabeli férfival, viszont nekem ez lesz az első. Mit várjak ettől? Szex előtt után mi a teendő?

2017. szept. 7. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Azt kell tudni a 30-40-es férfiakról, hogy egyrészt sokmindent láttak már, másrészt az idő vasfoga menetet vágott a makkjukba, érzéketlenné téve azt.

Eleinte még csak a kapubejáratban fog maszatolni, amíg az öregecske zsilipek megtöltik vérrel a lompost. Aztán mikor meglátja benned a fiatalkori feleségét, hirtelen ozmium-bórkarbid kemébnységűre erektál az üteg... akkor fogja nagy roppantással, erős fájdalom kíséretében beszakítani a szűzhártyádat. Onnantól nincs megállás.


Egy ilyen koraérett férfi 2-3 óráig is bírja a megállás nélküli fűrészelést. Az ilyen férfi nem kú.r gumival, mert a gumi feszélyez és csak tovább érzéketlenítené a makkot. Úgyhogy kedvesem, ha rá is beszéled a kotonra, félúton kirántja s ledobja, mint egy csoffadt celofánt az osztálykirándulásos szendvicsről.


Hiába ellenkezel, leszorítja a nyakad, és visszasummantja natúrban a félkemény Hamé löncshúst. Addig fog erőből zakatolni a pirospozsgásra gyulladt muffogódban, amíg végül belédrobbantja az asszony által benthagyott 2 liternyi romlott aludttejet. Hirtelen mintha elpattanna az Erzsébet híd acélsodronya, összeugrik a heréje, és olyan erővel spriccel ki a nagy tejfölösdoboz mennyiségű ondó, hogy a szűz puncid úgy fog kinézni, mint a kutyaviadalokon a pitbullok véres szétmarcangolt habzó szája... csak kifordul még belőle az a liternyi halott galambszagú Kaukázusi kefír is.


Jobb ha tudod, ilyenkor még benttartja majd a petyhüdten utóprüszkölő falloszt, hogy ne vesszen kárba a mag. Lehet el-elszendereg majd sörhasával a hátadon. El kell tűrnöd, majd mikor már elaludt, óvatosan gurítsd le magadról. Javaslom, hogy ébredéshez készíts be egy 2 literes Kőbányait egy tüskével, nagy tál pörkölttel és savanyúsággal.


Az ébredő középkorú férfit ilyetén látvány fogadja mindég.

2017. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
#11 :'DDDDD ember, te állat :D krokodilkönnyekkel nevetek
2017. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
én is nagyon röhögtem :D
2017. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Látom irigylitek a férfit. Lennétek a helyében mi? Fáj nektek hogy nem fiatallal kezdi.
2017. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Irigyli a halál. Én is 30 vagyok, de nem akarom elvenni egy kislány szüzességét.


1. A kérdés vagy kamu

2. Az férfi egy pedofil pederaszta aki megfűzött egy kislányt

3. Szokásos putris cigány világ, ahol az apád haverja tör be 14 évesen.

4. A kérdező is idősz szűz asszony. Mondjuk 30 éves, súlyos problémákkal, 180 kilós bálnadonnaként... de ezt erősen kétlem, mert olyan hülye mint a seggem, a kérdésből ítélve...


Szóval nincs itt semmi látnivaló. Vicc, vagy horrorcirkusz

2017. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

*mármint vagy hülye mint a seggem, vagy 14 éves... ha megkérdezi mit kell csinálni szex előtt, vagy után. :D


Mindenesetre amennyiben kiskorú, úgy jelenteni kell. Az egyik ismerősőm nyomozö a rendőrség pedofilosztályán. Nekik hozzáférésük van pl a GYK IP cím adatbázisához, úgyhogy 5 perc lenyomozni a kérdezőt. Már szóltam is neki, úgyhogy lehet hamarosan dörömböl a TEK a férfi ajtaján :D

2017. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
16: de remélem nem csak blöff...
2017. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11-es: Tényleg iszonyú poénos, ha saját kútfőből írtad elismerésem!

Kíváncsi lennék így bő 1 év után a kérdező valóban megtette-e, milyen volt, stb.

Arról meg nem volt szó, hogy a lány hány éves volt.

2018. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!