Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öcsém ma rámnyitott mikor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém ma rámnyitott mikor az elektromos fogkefém markolatával játszadoztam. Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Ciki, tudom, de egy ideje ezzel elégítem ki magam. Rezeg meg zizeg meg bizserget... Mindegy. Öcsim tizenkét éves. Hét év van köztünk. Tudja mit látott? Hagyjam szó nélkül? Nincs köztünk szoros kapcsolat, túl nagy a korkülönbség... Lehet nem kéne felhoznom?

2017. szept. 7. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Még egyszer rendezd le magad és semmi baj nincsen
2017. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóba hozni fölösleges. Egy 12 éves átlagos fiú tisztában van az ilyen dolgokkal. Tudja, mi az önkielégítés, hogy más is ("mindenki") csinálja, és jó esélyjel ő maga is szokott már rejszolni.

(A fiúk általában 11-14 éves kor között kezdik, de erről is van gyik kérdés, ha valakit érdekel.)

Az én véleményem is az, hogy inkább a haverokkal, barátokkal osztja meg a látottakat, mint a szüleitekkel. Azok pedig legfeljebb irigykedni fognak rá, hogy ő már látott ilyet, és otthon erre gondolva bújnak a paplan alá. :)

Ha szóba hozná [amire szerintem kevesebb az esély, mint egy huncut molyosra :)], akkor nyugodtan, "felnőtt módjára" beszéld meg vele. 12 évesen azért a gyerek még gyerek, de már kezd érni, kezd felnőni, lehet intelligensen, korrekt módon beszélni vele a szexuális témákról.

2017. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék emiatt egyáltalán. Nem kell szóba hozni, majd ha ő felveti megbeszéled vele. Ha elmondja a szülőknek ők se akadnának ki szerintem. Hiszen ez normális dolog. Amúgy az nem derült 100%, hogy feltűnt e neki, hogy mit látott.
2017. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki semmiféle magyarázattal. Esetleg mond meg neki, hogy kopogjon.
2017. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!