Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A dohányzás mennyiben befolyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás mennyiben befolyásolja a trombózis előfordulását, ha?

Figyelt kérdés

- Az ember csak heti pár szálat szív el (max napi egy pl)

- Az ember csak e-cigit szív

- Az ember csak vízipipázik


Bocsi, talán hülye kérdések, de érdekelne :) Tudom, hogy alapvetően megnő a trombózisveszély, csak a fenti feltételek lényegében nem tudom, mennyire.



2015. okt. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyivel egyszerűbb lenne nem dohányozni....
2015. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha sportolsz, meg egyébként karbantartod magad, igyekszel azért nem teljesenül egészségtelen módon táplálkozni... Akkor némiképp ellensúlyozza.
2015. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

apám több,mint 35 éve cigizik (min. napi 1 doboz,de néha még több is) mellette iszik is és még ráadásnak csak undorító zsírban tocsogó kajákat eszik, a testmozgása pedig annyi,hogy elmegy a munkába meg hazamegy...

évente jár szűrővizsgálatokra és még mindig makk egészséges... és tudok még pár ilyenről a korosztályában

2015. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dohányzás nem ártalmas! tessék, utolsó bebizonyította! Csak a dohányellenes lobbi hülyeségeivel van teli a fejünk.
2015. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ezzel nem arra akartam utalni,hogy a dohányzás nem ártalmas,mert undorítónak tartom az apám életmódját, csak azt akartam érzékeltetni,hogy nem feltétlen fog trombózist kapni az aki mondjuk dohányzik...
2015. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen a statisztikàk lènyege hogy nem illik mindenkire....

igenis rohadtul kàros ezer dolog miatt ès ebből csak egy a trombózis. Pl serkenti a sejtöregedèst minden mennyisègben (tehát a heti pár szál is!)

tudom hogy nem egy anonim fórum fog megvàltoztatni de orvostanhallgató vagyok ès mivel mèg fiatal, ezért tele vagyok motivàcióval hogy mindenkit lebeszljek :-)

Kitartàs!

2015. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!