Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, ma lenne lehetősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, ma lenne lehetőségem csatlakozni harmadik félként egy nálam idősebb párhoz. Megtegyem?

Figyelt kérdés

Nehezen megy az ismerkedés, és már régóta keresem az alaklant, de valahogy valami mindig közbejött.

Több ismerkedős oldalra is regisztráltam, hátha összejön valami, és ma írtak nekem, hogy lenne rá lehetőség.

Nem tudom mit tegyek, ha elmondom, hogy nincs még tapasztalatom akkor elúszhat ez a lehetőség. Viszont nekik sem akarok rosszat, a bénázásommal. Valamint azt sem tudom, hogy harmadik félként tudnék e megfelelően helyt állni.

Tippeket és tanácsokat szívesen olvasnék.

23F


2017. szept. 8. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem ez lenne a legmegfelelőbb alkalom...
2017. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tenném, első alkalomra pedig végképp nem.
2017. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
NE.
2017. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem írták konkrétan, hogy nem kezdőt keresnek, akkor miért ne vágnál bele. Max. az idősebb figura is elkezd tapizni meg stb. , ha észreveszi, hogy kezdő vagy. Csapd ki 2-3-szor a találka előtt és talán tovább bírod és nem lesz feltűnő, hogy hamar elmész. Azt csak csináld, amit a papi csinál ennyi. Jól meg kell dugni az asszonyát azt akkor semmi probléma nem lesz.
2017. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne mások mondják meg mit tegyél
2017. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem,hogy "betanításra" vágynak,hanem éppen az ellenkezőjére,hogy ugyanúgy kivedd a részed a dologból,mint ők.

Én is azt mondom,hogy nem ez a megfelelő alkalom számodra.Te sem éreznéd jól magad.

2017. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Én is azt mondom ennyi alapján, hogy NE.


De ez kicsit részletesebb kifejtést is érdemel...

Elsőre, simán lehet, hogy kacsa az egész, utolsó (vagy azutáni) pillanatban lemondják. (TrueStory)


S a te oldaladról is: ezeket előre kellett volna tisztázni, hogy nincs tapasztalatod.


Durrbelecsináljuk dolgokból sokszor nem sül ki jó dolog.


Ennekutána vagy növessz tököt, és csajozz, vagy tisztázd ezt a másik féllel, na meg te is tudd meg, ők mit akarnak, nehogy véletlenül ne csak a te farkad kerüljön helykre, hanem beléd is egy.

2017. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem menj bele,biztosan megértőek lesznek.Mennyivel idősebbek?
2017. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kovpet ***** válasza:
84%
Azt neked kell eldöntened, hogy ők kellenek-e neked. Ha igen, akkor mondd nekik, hogy szűz vagy és az meg az ő dolguk, hogy kitalálják, hogy te kellesz-e nekik. Szerintem 23 évesen kelleni fogsz, nekem legalábbis biztos kellenél ilyen helyzetben :)
2017. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A ferplay híve vagyok én is, tehát meg fogom mondani, hogy nincs tapasztalatom még, és ha így is megfelelek nekik akkor szívesen megyek.

A nő 27 a pasi 43 éves.

2017. szept. 8. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!