Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, ma lenne lehetősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, ma lenne lehetőségem csatlakozni harmadik félként egy nálam idősebb párhoz. Megtegyem?

Figyelt kérdés

Nehezen megy az ismerkedés, és már régóta keresem az alaklant, de valahogy valami mindig közbejött.

Több ismerkedős oldalra is regisztráltam, hátha összejön valami, és ma írtak nekem, hogy lenne rá lehetőség.

Nem tudom mit tegyek, ha elmondom, hogy nincs még tapasztalatom akkor elúszhat ez a lehetőség. Viszont nekik sem akarok rosszat, a bénázásommal. Valamint azt sem tudom, hogy harmadik félként tudnék e megfelelően helyt állni.

Tippeket és tanácsokat szívesen olvasnék.

23F


2017. szept. 8. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Otta helyed. Csinald, mert sajnalni fogod. A szex nem valami misztikus dolog. De!!! Seg.gbe dugatni magad ne hagyd!
2017. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon múlik, hogy kik ők. Megvan e a szimpátia. És szerintem legyél őszinte. Nekik is izgalmas lehet.


Szerintem ha szimpatikusak, akkor vágj bele. Az is lehet, hogy segítenek majd egy csomó dologban. Csakél tényleg az aki vagy. Ne ferdíts ne kamuzz.


És ne megfelelni akarj. Az örömedet keresd benne. Ne azt akard kitalálni, hogy őked mi izgatja, hanem arra vidd a dokgot ami téged. Az nem baj ha béna vagy. Ha nem vetítesz közben. És nekik is attól lehet izgi, ha te önmagas vagy, ha beviszed azt ami tényleg izgat. És nem biztonsági játék.

2017. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok tőle én is, hogy a pasi hazai pályára is szeretne játszani...
2017. szept. 8. 12:41
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez éppen jó,fognak segíteni,lehet hogy őket is izgatja a dolog.Miért tartasz a pasitól,van valami előjele?
2017. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ez az oldal ahol regisztráltam szexpartnerkereső, és többnyire párok keresnek lányokat vagy egyedülálló pasik lányokat, vagy pasik pasikat.


Írtam nekik, hogy mit szeretnének pontosan, de még nem jött válasz.

2017. szept. 8. 12:54
 16/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem is biztos, hogy fog...


Legegyszerűbb, ha inkább társaságban ismerkedsz.

2017. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a pasit az izgatja ha nézheti ahogy dugod a feleségét.Max még be is igazít a feleségébe.Ez zavarna téged?
2017. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy zavarna, nem próbáltam még. Alapból nem vagyok szégyenlős talán ilyen helyzetben sem zavarna sem mások sem a magam meztelensége.
2017. szept. 8. 13:01
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg mi van. Hadd tudják. Ha így nem kellesz nekik akkor legalább mindannyian elkerültök egy cikis helyzetet.

De tekintve az életkorokat, szerintem egy 27-es csajt nem fog zavarni egy 23-as szűz srác, sőt akár még imponálhat is neki, hogy ő vezet be. :) Aztán ha összerázódtok jó kis társaság is lehettek majd.

És ha tényleg nem kötötték ki a hirdetésben, hogy tapasztaltat keresnek akkor nem hinném, hogy lenne kifogásuk, ha eddig szimpatikus voltál nekik és találkozni is akarnak veled. Nem ezen fogják elúsztatni ők sem a lehetőséget. Hidd el, bár sok fiú csatlakozna párokhoz harmadiknak, nagyon nehéz találni. Ha ők bizalmat szavaztak neked, ne élj vele vissza és még így is te lehetsz a nyerő. Egyébként a szex nem azon múlik, ki hány nőt és hányszor dugott meg.

Hanem azon, hogy odafigyelsz a másikra, a visszajelzéseire, és alkalmazkodsz. Ha erre képes vagy, szűzként is lehetsz már elsőre kellemes meglepetés.

A sok nő és a sok szex, csak abban segít mire figyelj oda, de nem leszel egyedül ott lesz a férje/hapsija, mondani fogja mit szeret, mit nem, a csaj se lesz szerinte kuka aki csak szétteszi és várja a csodát.

Kicsit irigyellek is :)

2017. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Úgy a fair, ha leírod, hogy te hogyan állsz. Így a helyes, jól tetted.

Bár ne várj pozitív választ.

Egy időben mi is benne voltunk a +1 pasis hármasban és sokat kerestünk (Ma már nem, köszi nem kell privát) és elég nagy elvárásaink voltak.

Nem akartunk senkit megsérteni, biztos, hogy mindenki aki érdeklődött jófejek voltak, aranyosak, biztos nagyon szerettek szexelni, de mi egy fantáziát akartunk és ahhoz a megfelelő jelölt kellett.

Ehhez egy tapasztalt, járatos, szexi külsejű, jó állóképességű pasi kellett, de fizikai megjelenése mellett tényleg a tapasztalat volt a fontos. Nem csak azért, mert ő talán jobban teljesít, hanem azért, mert a tapasztalatlanok sokszor összekeverik az érzelmeket a szenvedéllyel. Ha azt látják, hogy a csaj mennyire élvezi velük az időt, máris többet látnak benne mint ami. Tapasztalttal nincs félreértés, és arra, hogy egy jó éjszakát együtt töltsünk, tökéletes.

Sokan megsértődtek akik jelentkeztek, a legtöbb átlagos volt, semmi extrával, de nekünk egy szexjátékszer kellett, egy élő dildó, és nem akartunk akárkivel összefeküdni, csak azért, hogy "ne bántsuk meg szegényt".

100% a mi élvezetünkről szólt a dolog és mi a húspiacon kutattunk.

Ezt a tapasztaltak elfogadják, de akik csak azért regisztrálnak, mert az életben máshogy nem jutnak szexhez, nagyot koppannak, hogy ott nagyobbak az elvárások mint a valós életben.

(Egyszer mesélte egy swinger pár, hogy összefeküdtek egy tapasztalatlannal, aki azért ügyes volt az ágyban, de teljesen bemesélte magának, hogy a nő az ő "hercegnője" és ő a lovagja és ő a tenyerén akarja hordozni, ez azért, mert rendesen ki tudta elégíteni a lányt és meggyőződése volt, hogy a lány igazából bele zúgott, mert ő érezte a szikrát, mikor vele szexelt. Arra talán nem gondolt, hogy a csajnak nem ő volt a szikra, hanem a szituáció, hogy egyszerre két pasi kényezteti. Tök gáz volt állítólag, nem lehetett levakarni a srácot és megállás nélkül szerelmes üzeneteket írt, hogy ő érzi a kapcsolatot, hiszen ilyen jó szex csak igazi szerelemben létezik)

2017. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!