Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes az anált először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az anált először magadban, dildóval gyakorolni/kipróbálni?

Figyelt kérdés

Izgat a kérdés, de félek, hogy először csak elbénáznánk, vagy baleset lenne a dologból. Dildóval gyakorolható a dolog, vagy mégis csak más a kettő? Átlagosan a fiúk mennyire 'segítenek' a felkészülésben?

20L



2017. szept. 9. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dildó az talán túl nagy elsőre...inkább szerezz be plugot (popsidugót), ami tágításra jó.
2017. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

csak elfog menni a kedved mert muszájból csinálod.. olyannal csináld akiben bizol és figyel rád, ne átlagolj, most az h pl én 3 popsiszüzességet vettem el és az élmény volt a nőknek, legyen x-y-z akivel kipróbálod és örökre megutálod annyira szär és fáj.. nagyon megoszlik, felesleges általánositani.

ja és nem önfényezés meg ajánlattétel, csak példával tudok szolgálni

2017. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan az előzőhöz, én is vettem már el "popsiszüzességet", viszont a tapasztalataim alapján sokkal egyszerűbb volt azzal és könnyebben el is tudott lazulni, ergo jobban is élvezte, aki masztizás közben már játszott a popsijával is! Tehát én csak javasolni tudom, hogy próbálkozz: egy ujj, két ujj, és csak aztán eszköz...
2017. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ujjal tágítsd magad majd utána jöhet a dildó és sokkal könnyebb lesz utána !
2017. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere, szívesen felkészítelek ;)
2017. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
23 L Érdemes gyakorolni. Én is így csináltam. Sokkal jobb volt így. Mikor pasival volt az első, már nem volt bénázás meg baleset sem. Addigra tudtam hogy kell tisztálkodni, felkészülni és élvezni a dolgot. És így az első popsi sex élményem egy fiúval fantasztikus volt.
2017. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!