Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon egy ilyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy ilyen szexuális traumát képes lehet egy férfi kiheverni, vagy sohasem lesz normális nemi élete?

Figyelt kérdés
A sztorit inkább privibe írnám le, nem túl szép dolog.

2017. szept. 10. 11:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Elküldenéd mi volt az, mert nem tudom elképzelni.
2017. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
Szia elküldenéd nekem is? válaszolok is ígérem :)
2017. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is van egy szörnyű kérdésem, de az annyira szörnyű, hogy priviben sem írom le. Iszonyatosan szörnyű, de az én titkom marad! Mielőtt valaki azt hinné, hogy priviben akarnék ismerkedni mint a kérdező(csak én nőkkel)ezért leírom, hogy NEM, pedig rettenetesen szörnyű amit nem mondok el még priviben sem!
2017. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2017. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Miért a kérdező ismerkedni akar férfiakkal?
2017. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Valaki megkapta már privátban a sztorit?
2017. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Osszevissza beszel a kerdezo

Az elejen meg fiuk tamadnak meg fiut aztan csajokka valtoznak

2017. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27: masold mar ide a sztorit legyszives.
2017. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
" Volt egy nyári tábor. Az osztályom tele volt idi.tával. Volt egy igen csendes srác, akit utáltak. Az egyik este a fiúk kivitték az erdőhöz, ott megverték, pucérra vetkőztették, majd fához kötötték, mikor segíteni akartam neki, kaptam egy könyököst én is. A három fiú lefogott, tehetetlenül néztem végig, amit a szemét ri.ancok tettek vele. Vibrátorral, dildóval, fadarabokkal erőszakolták meg. Hosszú perc után, mikor kiszabadultam a szorításból, a negyedik lányt letudtam rúgni. Utána jöttek a tanárok."
2017. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, te oszt megértetted. Na jó, tényleg hiba volt kiírni ide ezt, elég beteg sztori, aki ilyet nem él át, az nem értheti, inkább ezt fejezzük be, csak felkavart az egész, egy hülye voltam, hogy ezt ide írtam.. Mindegy, azt hittem, hátha hisz majd valaki nekem. Talán volt, aki elhitte. Amúgy a sztorit én se hinném el, ha nem láttam volna a saját szememmel, sajnos az utolsó kiírt ide dolgokat, pedig külön kértem, hogy privátba beszéljük meg. Egyébként ne haragudjatok, de inkább én erről többet nem írok senkinek sem, felesleges volt, a lényeg, hogy annak idején az elkövetők megkapták a jutalmukat, igaz a srác komoly traumát élt át. Ahogy én is, pedig én "csak" láttam a dolgot, ahogy az a másik lány is.
2017. szept. 10. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!