Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretnék barátnőt, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék barátnőt, nem szeretnék 1éjszakás kalandot, ez normális?

Figyelt kérdés
19 éves srác létemre vissza utasítottam egy lányt. Régen sok ilyen egyéjszakás kalandom volt, de mára nem kivánom... és fiuként ez ijesztő.... vélemény? milehet a háttérben? nem vagyok szerelmes és nem is akarok az lenni. időpazarlás
2017. szept. 11. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat masztizol. Azt honnan tudjuk hogy mi lehet a háttérben? Nem ismerünk? Esetleg meleg vagy?
2017. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem kell az egy éjszakás kalandok az még normális, de hogy időpazarlásnak hiszed a szerelmet, az nem igen természetes, illetve egyedi és furcsa, én mióta megtapasztaltam milyen felhőkben járni azóta igénylem és kell is a szerelem. De ha te igy érzed jól magadat akkor neked igy a normális.
2017. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy 19 éves korodra kiégtél, ami azért nem normális.
2017. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy megtapasztaltad milyen a lányok egyszerű dolga a kapcsolatban amég a te részed meg nem egyszerű.

Jöhetnek a magyarázkodó lányok s fiúk is...

De azt most hanyagoljuk

A egyik barátom 16 éves kora óta ki van égve. volt egy 3 éves kapcsolata aztán a egészet dobta a lány azóta 21 éves van kocsija s lakása jól keres s mindenkivel jól kijön de amelyik lány közel kerül hozzá azt eltaszítja mert nem akar semmilyen szerelmi vagy éjszakás kalandot,

Ő már rideg lett a szerelemhez megvan magának a kis várában egyik nemre se vágyik s magának se csinálja.

iszogat elvan s kiégett. ennyi neked is hasonló lesz. buli pia pénz de semmi más csak a hárpiák amik a pénzedre akarnak ugrani. Szokd meg S én is ezt tapasztaltam női oldalról. csak a szexet akarják meg hogy a övéké legyél. de én 19 évesen égtem ski s én se csinálom magamnak.

S ezzel meg vagyok elégedve kell a francnak a élvezet ha csak baj származik belőle.

2017. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önbizonytalanság, tökélyre vágyás....
2017. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttit nagyon adom!:) megvagyok elégedve magammal. 110 kilo (5 éve kondizok, nem háj:D) Melo suli mellet....de valahogy a szerelmesdi nem jön...mindenki tudja hogy 19 évesen nem találom meg azt akivel leélem az életem. tegyük fel ahogy írták hogy 3 évig járok valakivel (már ez kritikusan esélytelen) akkor? 22 évesen ott leszek összetörve (romantikus alkat vagyok és nagyon tud fájni) minek? mit ad? enni muszáj. inni muszáj. szerelmesdi minek? :) köszönöm! nagyon meglepödtem a válaszokon (pozítiv irányba) ééés nem nem vagyok homoszexuális:D bár bajom nincs velük.
2017. szept. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!