Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó, ha ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha ebben a pózban veszti el a barátnőm a szüzességét?

Figyelt kérdés

Amikor ujjazom a barátnőmet akkor kb 10 perc után tudom 2 ujjal csinálni, tehát nagyon szűk.

Ha úgy csináljuk legelső alkalommal, hogy én ülök, ő pedig szemből beleül akkor gondolom nem fog fájni neki, mert ő irányítja, hogy mennyire ül rá. Ugye?

Tudom, hogy hülye kérdés, de én sem szexeltem még sosem, és azt akarom, hogy jó emlék legyen neki is az első alkalom.


Köszi a segítséget, de légyszi normálisan válaszoljatok!


2017. szept. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én misszionáriusban veszítettem el és az jó volt. És gyakorlatilag mindenhol azt látom hogy az az ajánlott póz hogy egy lány elveszítse.


Nem csak a testi, hanem a lelki dolgok is számítanak. Nekem fontos volt, hogy közben tudtunk ölelkezni és ott volt a másik arca az enyém előtt.

2017. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha szemből beleülök akkor is ott az arca. Nekem az első kutya pózban volt, de előtte volt vibrátorom, dildóm. Szűz voltam, de pénisz nagyságú cucc volt bennem.


Szerintem ami elronthatja az hogy előre megterveziek hogyan is lesz. legyen spontán, ahogy alakul.

2017. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én misszionáriusban vesztettem el és igaz, hogy fájt annak ellenére, hogy gyengéd volt, mégis egy szép emlék mert ott volt az arca hozzám közel,meg tudtam ölelni, csókolni, a fülembe súgva kérdezgette,hogy jó-e nekem..én ezt a pózt javaslom:)
2017. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, tudom, hogy gáz hogy csak ennyi idősen fogok először szexelni, és legtöbben már 15-16 évesen átesnek ezen. Én nekem most jött össze bocs!!!
2017. szept. 13. 20:12
 5/6 anonim válasza:
Nem fog rádülni.
2017. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi misszionáriusban próbáltuk először de nagyon fájt úgyhogy végül lovagló pózban engedtem magamba úgy sokkal jobb volt, hogy én irányítottam ahogy írod, éreztem mennyit mehet stb. én javaslam, mert te, mint fiú nem érzed mikor mennyit mehet, hogy ne legyen kellemetlen
2017. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!